III liga: Wyniki piątkowych spotkań 18. kolejki

piłka nożna / Mielnik / Olecko / Działdowo 2010-04-02 17:32:11

W Wielki Piątek do konfrontacji w ramach 18. kolejki przystąpiło sześć zespołów. Kolejne pięć spotkań odbędzie się już jutro.

Bezbramkowymi remisami zakończyły się spotkania MKS Mielnik - Pogoń Łapy i Start Działdowo - Mrągowia Mrągowo. Dla morążan był to drugi bezbramkowy remis z rzędu.

Fantastyczny comeback zaliczyła ekipa Czarnych Olecko, która przegrywała u siebie z Motorem Lubawa już 0:2. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową po strzale Sławomira Jarmołowicza, natomiast w drugiej połowie dorzucili jeszcze trzy trafienia i ostatecznie wygrali 4:2.

Wyniki piątkowych spotkań 18. kolejki III ligi:

MKS Mielnik - Pogoń Łapy 0:0

Czarni Olecko - Motor Lubawa 4:2 (1:2)
Bramki: Sławomir Jarmołowicz 42', Kamil Szarnecki 47', Łukasz Grzybowski 68', Arkadiusz Cichocki 90' - Bazyli Jabłonowski 4', Piotr Piceluk 26'.

Start Działdowo - Mrągowia Mrągowo 0:0