III liga: Orzeł Kolno - Sokół Sokółka 0:1

piłka nożna / Kolno 2010-04-03 14:48:17

W pierwszym sobotnim spotkaniu III ligi Orzeł Kolno przegrał na własnym boisku z liderem rozgrywek, Sokołem Sokółka 0:1. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 20. minucie Michał Pietroń.

Już przed meczem gracze z Sokółki zapowiadali, że po ubiegłotygodniowej stracie punktów na własnym boisku ze Startem Działdowo, będą za wszelką cenę się starali odnieść zwycięstwo na trudnym terenie w Kolnie. Mecz dobrze ułożył się dla podopiecznych Mirosława Dymka. Po uderzeniu piłki głową przez Marcina Pietronia wyszli w 20. minucie na prowadzenie. W drugiej części gry lepiej grała ekipa gospodarzy, ale nie potrafiła przełożyć tego na zdobycie choćby wyrównującej bramki. Ostatecznie goście wywieźli z boiska Orła 3 punkty i nadal z bezpieczną przewagą nad drugą w tabeli Warmią Grajewo pozostają niekwestionowanym liderem rozgrywek.

Orzeł Kolno - Sokół Sokółka 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 - Pietroń '20