» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

IV liga, KOS, A Klasa - nowe daty ligowych konfrontacji

piłka nożna / woj. podlaskie 2010-04-12 19:04:30

Podlaski Związek Piłki Nożnej opublikował już terminy zawodów IV ligi, KOS, A Klasy i rozgrywek juniorów starszych, które nie odbyły się w miniony weekend z powodu katastrofy w Smoleńsku.

Wszystkie zaległe spotkania, które miały zostać rozegrane pomiędzy 12 a 16 kwietnia decyzją Wydziału Gier i Ewidencji Podlaskiego ZPN zostały przełożone na późniejszy termin.

Mecze zaplanowane na 10-11 kwietnia odbędą się w terminach:

  • IV liga, KOS, A Klasa - 9 czerwca (środa) o godzinie 17:00
  • B Klasa - 3 czerwca (czwartek, Boże Ciało) o godzinie 16:00
  • junior starszy, junior młodszych, trampkarz starszy, trampkarz młodszy - 2-3 czerwca

Na witrynie PodlaskiZPN.org ukazała się także informacja: "W związku z zaplanowanymi na 17 kwietnia zawodami młodzieżowymi i seniorskimi i wydłużeniem okresu żałoby narodowej na ceremonię pogrzebową Prezydenta RP i jego małżonki Podlaski ZPN podjął decyzję co do sposobu rozegrania zawodów piłkarskim w tym dniu. Drużyny młodzieżowe powinny rozgrywać zawody w dniu 17 kwietnia zgodnie z wcześniej zaplanowanymi terminami. Wszystkie zawody seniorskie (od IV ligi do B klasy) zaplanowane na ten dzień muszą rozpocząć się o godzinie 16 lub później".

Wyznaczenie nowego terminu spotkań 19. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej leży w gestii Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, który zarządza tymi rozgrywkami w obecnym sezonie.

IV liga podlaska

  • Dąb Dąbrowa Białostocka - Piast Białystok (21 kwietnia, środa, godzina 17:00)
  • KS Michałowo - Hetman Białystok (28 kwietnia, środa, godzina 17:00)
  • Cresovia Siemiatycze - Gryf Gródek (21 kwietnia, środa, godzina 18:00)
  • Wissa Szczuczyn - ŁKS Łomża (5 maja, środa, godzina 17:00) w Szczuczynie - po uzyskaniu zezwolenia na organizację imprezy od uprawnionych władz)

Klasa Okręgowa Seniorów:

  • GKS Kleosin - Magnat Juchnowiec (19 maja, środa, godzina 17:00)

A Klasa:

  • Krokus Dobrzyniówka - Gieret Giby (5 maja, środa, godzina 17:00)
  • COKiS Ciechanowiec - Krokus Dobrzyniówka (19 maja, środa, godzina 17:00)
  • KS UM Krynki - KS Śniadowo (5 maja, środa, godzina 17:00)

Junior starszy:

  • KS Michałowo - Orzeł Kolno (5 maja, środa, godzina 17:00)
  • Dąb Dabrowa Białostocka - Włókniarz Białystok - termin do ustalenia

źródło: Podlaski ZPN


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-26 03:55:47
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-09 15:03:35
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-31 21:24:01
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-14 11:29:12
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-06 22:43:48
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-23 22:56:40
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 17:57:13
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-10 20:35:49
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • abc
    2010-04-13 22:43:04
    83.6.111.214

    teraz znowu na weekend odwołane wszystkie rozgrywki

  • ...
    2010-04-13 09:47:36
    77.113.27.174

    no właśnie coś nie tak bo to sobota przeciez

  • Anonim
    2010-04-13 09:11:45
    79.188.66.251

    dąb - piast ( 17 kwietnia - środa ???? )





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria