Druga porażka siatkarek Pronaru Zeto Astwa AZS Białystok

siatkówka / Dąbrowa Górnicza 2010-04-20 20:06:56

W drugim meczu fazy play off MKS Dąbrowa Górnicza pokonała we własnej hali Pronar Zeto Astwa AZS Białystok 3:0 (25:13, 25:22, 25:10).

We wczorajszym spotkaniu białostoczanki minimalnie przegrały 2:3. Więcej o poniedziałkowym spotkaniu przeczytasz klikając tutaj.

W tym spotkaniu obyło się bez większych emocji. Mecz od początku kontrolowały gospodynie, które od pierwszej piłki uzyskały przewagę, którą stopniowo powiększały. Tak samo jak pierwszy, wyglądal także set trzeci. Inaczej było w drugiej partii, która przy odrobinie szczęścia mogla zakończyć się zwycięstwem AZS-u. Białostoczanki nie wytrzymały nerwowej końcówki i musiały się pogodzić z przegraną rywalizacją w drugim secie i w całym meczu.

Jest to już druga porażka AZS-u w pojedynku obu tych drużyn. Kolejne mecze zostaną rozegrane w Białymstoku. Rywalizacja w tej fazie toczy się do trzech wygranych

MKS Dąbrowa Górnicza – Pronar Zeto Astwa AZS Białystok 3:0 (25:13, 25:22, 25:10)