ME: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2:1 (0:1)

piłka nożna / Lubin / Białystok 2010-04-24 18:01:24

Kolejnej porażki w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy doznali gracze białostockiej Jagiellonii. Żólto-czerwoni zostali dziś pokonani na wyjeździe przez zespół Zagłębia Lubin 2:1.

Białostoczanie pierwsi zdobyli bramkę, W 18. minucie piłkę do siatki skierował Michał Steć. Ten sam zawodnik mógł tuż przed przerwą podwyższyć prowadzenie  zespołu ze stolicy Podlasia, jednak fantastyczną interwencją w sytuacji sam na sam popisał się golkiper "Miedziowych".

Niestety w drugiej połowie straty skutecznie odrobili gospodarze. Dzięki bramkom Artura Węski i trafieniu w samej końcówce Patryka Bryły wywalczyli 3 punkty. Młoda Jagiellonia z 19 punktami na koncie nadal pozostaje na ostatnim miejscu i rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Zagłębie Lubin (ME) - Jagiellonia Białystok (ME) 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 - Steć 18`, 1:1 - Węska 52`, 2:1 - Bryła 90+3`

Jagiellonia (ME): Czapliński - Hryszko, Niewulis, Radecki (46. Zapolnik), Sulkowski - Renusz, Arłukowicz, Gondek (62. Zawadzki), Jarecki - Tumicz (80. Murawski), Steć (88. Grodzki)