II liga: Wigry Suwalki remisują z Sokołem

piłka nożna / Suwałki 2010-05-01 20:20:09

Piłkarze Wigier Suwałki zremisowali dziś na własnym stadionie z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Remis pogrzebał już nawet matematyczne szanse na awans do I ligi.

Zapowiadało się łatwe zwycięstwo "biało-niebieskich", a nieoczekiwanie Kamil Bartos w 11. minucie dał prowadzenie gościom. Stan meczu wyrównał w 37. minucie Grażvydas Mikulenas. W drugiej połowie przewaga podopiecznych Zbigniewa Kaczmarka nie podlegała dyskusji, ale suwalczanie znowu razili nieskutecznością. Doskonałych sytuacji nie wykorzystali Grażvydas Mikulenas, Maciej Makuszewski i Kamil Lauryn.

Wigry Suwałki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:1). Bramki: Gražvydas Mikulėnas 37 - Kamil Bartos 11 .

żródło: wigry.suwalki.pl