II liga: Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława 2:1 (1:1)

piłka nożna / Wysokie Mazowieckie 2010-05-16 19:04:15

Zawodnicy II-ligowego Ruchu Wysokie Mazowieckie pokonali na własnym boisku Jezioraka iława 2:1. Gole dla "Mlecznych" zdobyli w dzisiejszym spotkaniu Michał Twardowski oraz Arkadiusz Żaglewski.

Obfite ulewy, jakie przechodzą dziś nad całym krajem i były przyczyny odwołania kliku meczów, sprawiły, że spotkanie było toczone w bardzo ciężkich warunkach. W pierwszej części gry przy stanie 1:1 arbiter musiał przerwać na kwadrans spotkanie z powodu silnych opadów deszczu.

Dzisiejsza wygrana sprawia, że Mleczni awansowali na 6. pozycję w lidze nadal zachowują iluzoryczne szanse na awans z drugiej pozycji. Kolejnym meczem miał być środowy wyjazd do Zamościa. Poniewaz jednak Hetman wycofał się z rozgrywek juz w przerwie zimowej, gracze Ruchu już moga dopisać sobie do konta 3 punkty więcej.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława 2:1 (1:1)
Bramki:' Michał Twardowski 3, Arkadiusz Żaglewski 68 - Arkadiusz Klimek 8