III liga: Warmia Grajewo ugrala punkt w Węgorzewie

piłka nożna / Węgorzewo / Grajewo 2010-05-16 19:33:24

W jedynym rozegranym dziś spotkaniu III ligi. Warmia Grajewo zremisowała na wyjeździe z Vęgorią Węgorzewo 1:1 (1:1).

Bramkę dla grajewian zdobył Marcin Arciszewski w 11 minucie gry. Dla gospodarzy wyrównał Mariusz Machniak w 40 minucie.

Vęgoria Węgorzewo - Warmia Grajewo 1:1 (1:1).
Mariusz Machniak 40 - Marcin Arciszewski 11.

Sobotnie wyniki III ligi:

Olimpia Zambrów - Pogoń Łapy 1:1 (0:1)
Tomasz Jakuszewski 63' - Kamil Stanisławski 44'.

MKS Mielnik - Orzeł Kolno 2:0 (1:0)
Łukasz Pawluczuk 37', Jakub Andryszek 50'.

Promień Mońki - Mrągowia Mrągowo 3:0 (1:0)
Karol Lorenc 18', Łukasz Bagiński 52' (k), Paweł Żukowski 87'.

Motor Lubawa - Huragan Morąg 0:0

Mazur Ełk - Sokół Sokółka 1:2 (1:1)
Paweł Chwaszczewski 29' - Norbert Toczydłowski 3', Piotr Andrzejewski 85'

Czarni Olecko - Start Działdowo 2:1
Łukasz Grzybowski, Kamil Szarnecki - Sebastian Łukaszewski 3.

Tur Bielsk Podlaski - Concordia Elbląg 2:4 (0:2)
Michał Martyniuk 75', 80' - Kamil Graczyk 36', 54' (k), Sebastian Gryka 41', Jacek Zielonka 84'.

80.55.167.130

TA TRZECIA LIGA JEST NIESTETY TAK NAPRAWDĘ CZWARTĄ,Z CO DO NAJEMNIKÓW TO ZOBACZMY CO JEST W JAGIELONII ? ILU WYCHOWANKÓW GRA W PIERWSZYM SKŁADZIE?

• Piast
    2010-05-17 15:38:56
    83.14.158.226

Przy okazji pobytu w Mielniku obejrzałem mecz z Orłem Kolno. O zgrozo, nie wiedząc,że to gra III-cia liga można było powiedzieć,że to gra A-klasa i to średniacy. Jak p. Wójt i Rada Gminy mogą wydawać na ten "spektakl" pewno niemałą kasę. Ponoć gdyby nie kilkunastu kibiców z Siemiatycz,którzy tak twierdzili to ten "spektakl" oglądało by kilku Mielniczan. Skład mielnickiej drużyny to jeden zawodnik niby z Mielnika,reszta najemnicy,to jest rozwój piłki nożnej na terenie gminy. Brawo ,tak trzymać.