Sokół Sokółka - MOSP Jagiellonia Białystok 1:1

piłka nożna / Białystok 2008-03-01 21:19:56

W dzisiejszym dniu odbył się sparing między piłkarzami z Sokółki, a młodziakami Jagiellonii. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, lecz była także bardzo widowiskowa. Piłkarze MOSP-u nie odstępowali i walczyli o każdą piłkę. Pierwsza bramka padła dopiero w drugiej połowie, a dokładnie w 62 minucie. Zdobywcą okazał się Krawczyk. Po tej bramce Sokół zrozumiał że trzeba się wsiąść do roboty i zaczął atakować. Przyniosło to skutek dopiero po strzale Kamila Wojtkielewicza w 82 minucie. I mecz zakończył się wynikiem 1-1.