II liga: OKS Otwock - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1

piłka nożna / Otwock 2010-05-22 19:02:20

W 31. kolejce II ligi wschodniej Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał na wyjeździe z OKS Otwock 1:2 (1:1).

W spotkaniu bardzo szybko prowadzenie objęli gospodarze. Już w 5. minucie zawodnicy OKS-u wykonywali rzut rożny, a strzał jednego z graczy zatrzymał się na poprzeczce bramki Ruchu. W tym momencie arbiter postanowił podyktować rzut karny dla gospodarzy, bowiem w polu karnym dopatrzył się zagrania ręką jednego z piłkarzy Ruchu. Pewnym egzekutorem "jedenastki" był Jarosław Kęsek.

Po kolejnych pięciu minutach było już 1:1. Po szybkim kontrataku golkipera OKS-u pokonał Marcin Łukaszewski. W następnych minutach Ruch osiągnął nieznaczną przewagę i oddawał liczne strzały na bramkę rywali, jednak między słupkami bez zarzutów spisywał się Kamil Olsztyński. Decydująca o losach meczu była 60. minuta, w której uderzeniem w długi róg bramki trzy punkty gospodarzom zapewnił Łukasz Puciłowski.

Zespół Wigier Suwałki w 31. kolejce nie grał i otrzymał trzy punkty walkowerem za pojedynek z Hetmanem Zamość, który wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

OKS Otwock - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:1)
Jarosław Kęsek 5' (k), Łukasz Puciłowski 60' - Marcin Łukaszewski 10'.

Wigry Suwałki - Hetman Zamość 3:0 (wo)