III liga: Remis Promienia Mońki w meczu zaległej 17. kolejki

piłka nożna / Ełk / Mońki 2010-05-26 16:16:45

W zaległym meczu 17. kolejki III ligi Mazur Ełk zremisował u siebie z Promieniem Mońki 2:2 (1:1).

W 24. minucie po rzucie rożnym egzekwowanym przez Sidorowicza w ogromnym zamieszaniu pod bramką Promienia dobrze odnalazł się Chwaszczewski, który dał prowadzenie gospodarzom. Na trafienie ełczan bardzo szybko odpowiedział Promień, bowiem już w 28. minucie Bagiński skorzystał z błędu Boguszewskiego i bez problemów pokonał Kropiwnickiego. W kolejnych minutach szans pod bramką rywali nie wykorzystali Kulikowski i Młodzianowski (Promień), a także dwukrotnie Wierzbicki i raz Safaryan.

W 53. minucie prowadzenie gospodarzom dał Wierzbicki, który przelobował Kulgawczuka, a na nic zdała się rozpaczliwa próba interwencji Leszka Zawadzkiego. Do wyrównania podopieczni grającego trenera Leszka Zawadzkiego doprowadzili w 81. minucie, gdy po rzucie rożnym skutecznym uderzeniem głową popisał się Przemysław Koźlik.

Mazur Ełk - Promień Mońki 2:2 (1:1) - mecz bez udziału publiczności
Paweł Chwaszczewski 24', Bartłomiej Wierzbicki 53' - Łukasz Bagiński 28', Przemysław Koźlik 81'.

Mazur: Krystian Kropiwnicki - Paweł Kazimierczak, Daniel Potuszyński, Sewak Safaryan, Tomasz Boguszewski - Arkadiusz Pawluczyk, Piotr Janik, Jan Sidorowicz, Radosław Guzowski (78' Grzegorz Komorowski) - Paweł Chwaszczewski (80' Krzysztof Krugły), Bartłomiej Wierzbicki.

Promień: Piotr Kulgawczuk - Przemysław Koźlik, Leszek Zawadzki, Karol Lorenc, Adam Młodzianowski - Marek Kulikowski (62' Grzegorz Kiszło), Radosław Rybołowicz, Rafał Ziemkiewicz, Grzegorz Andrzejewski - Łukasz Godlewski (77' Paweł Żukowski), Łukasz Bagiński (90' Łukasz Grygo).

Żółte kartki: Janik (Mazur), Lorenc (Promień).