Tur Bielsk Podlaski - Legia Warszawa 80:81

koszykówka / Bielsk Podlaski 2008-03-02 10:30:27

Bardzo mało do szczęścia zabrakło koszykarzom Tura Bielsk Podlaski. Zawodnicy z Podlasia przegrali nieszczęśliwie jednym punktem. Była to kolejna z rzędu porażka, która przybliżyła bielszczan bardzo mocno do nieuniknionego spadku.

Cały mecz był bardzo wyrównany, dzięki czemu kibice będący na tym meczu nie musieli się martwić o brak emocji. Pierwsza kwarta zakończyła się lekkim zwycięstwem przyjezdnych. Druga połowa zakończyła się wynikiem 41-43. Po przerwie gra obu zespołów nie wiele się zmieniła i nadal obie ekipy szły "łeb w łeb" nie przeważając więcej niż dwoma punktami. Ostatecznie ostatnia kwarta zakończyła się wynikiem 18-19, a całe spotkanie 80-81.

Tur Bielsk Podlaski - Legia Warszawa 80:81 (20:22, 21:21, 21:19, 18:19)

Punkty zdobywali:
Dla Tura: Kiluk 12, Sinielnikow 20, Kuczyński 25, Pawluczuk 7, Potrykus 10, Weres 2, Jóźwiuk 2, Szczurewski 2.
Dla Legii: Ciszewski 15, Świech 16, Zajączkowski 11, Opalski 7, Nawrot 9, Wojtyński 12, Piotrowski 11.