Rosasport Radom - Mostostal Białystok 71:70

koszykówka / Radom 2008-03-02 22:25:25

Bardzo nieszczęśliwie przegrali nasi II ligowi koszykarze Mostostalu Białystok. Chodź pierwsza połowa należała do gości to druga część tego spotkania należała w zupełności do białostoczan.

Pierwszą kwartę nasi koszykarze zaczęli bardzo dobrze, lecz po paru minutach na prowadzenie wyszli gospodarze i utrzymywali się przy nim dość długo. W drugiej kwarcie mogliśmy zobaczyć najsłabszą postawę naszych koszykarzy w tym meczu. Przez co pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 41-29. Taki rezultat w przerwie doprowadził do tego, iż goście w szatni usłyszeli kilka mocnych słów które pomogły! W trzeciej i czwartej kwarcie wdzieliśmy już zupełnie inną grę niż w pierwszej połowie. Niestety nerwowa końcówka nie pozwoliła dla Mostostalu wywieźć z Radomia kompletu punktów.

Rosasport Radom - Mostostal Białystok 71:70 (19:15, 22:14, 15:21, 15:20)

Mostostal: Pawłowski 18 (1), Szulc 17, Lipowczyk 10 (2), Bochenek 8, Byliniak 5 (1) oraz Zadykowicz 12 (3), Szczepiński, Wysocki, Doliwa.