Zwycięstwo ME w ostatnim sparingu przed ligą

piłka nożna / Białystok 2008-03-04 08:10:11

Przygotowujący się do rundy rewanżowej rozgrywek Młodej Ekstraklasy (ruszają w najbliższy weekend) piłkarze białostockiej Jagiellonii w sobotę rozegrali ostatni mecz sparingowy. Podopieczni trenerów Dariusza Bayera i Cezarego Łaskiego pokonali czwartoligowy zespół Tura Bielsk Podlaski 4:1 (2:1). Prowadzenie w tym meczu objęli rywale już w 3 minucie po strzale Kamila Wesołowskiego. Trzy minuty później do remisu doprowadził Łukasz Zaniewski. W 24 minucie prowadzenie Jagiellończykom dał Patryk Gondek. Wynik spotkania ustalił w końcówce meczu Ivo Zubrzycki, który bramkarza gości pokonał w 78 i 84 minucie strzałami głową.

Już w najbliższą niedzielę meczem z Górnikiem Zabrze jagiellończycy zainaugurują rozgrywki rundy wiosennej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.0 – najprawdopodobniej na stadionie miejskim przy ul. Słonecznej.

01.03.2008, Białystok: Jagiellonia Białystok (ME) - Tur Bielsk Podlaski 4:1 (2:1)

Bramki: Zaniewski (7 min) Gondek (24), Zubrzycki - dwie (78 i 84) – Wesołowski (3).

Jagiellonia (ME): Czapliński (46. Ciulkin) - Ptaszyński, Komosa, Ostaszewski, Butkiewicz (46. Zubrzycki) - Gondek, Piasecki, Arłukowicz (46. Wiczewski), Kisiel - Śliwa, Zaniewski.