MSM Promień Mońki - MOKS Słoneczny Stok 4:2 (1:2)

piłka nożna / Mońki 2008-03-05 08:37:22

To był ostatni i chyba najlepszy mecz od kiedy drużyna Promienia zaistniała w rozgrywka III Ligi Futsalu. Po meczu prawie wszyscy monieccy kibice wychodzili z chrypką. Mało kto dawał szansę gospodarzom na wygranie tego spotkania, a przeciwnik był bardzo wymagający, wszakże swoją grą awansował do II ligi.

Już po kilku minutach spotkania goście prowadzili 1:0, w końcówce jednak Promień zdołał wyrównać. Na minutę przed końcem MOKS trafił po raz drugi i z wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie (po rozmowie z trenerem) już w pierwszej minucie Promień strzela wyrównującą bramkę i od tego momentu emocje sięgnęły zenitu. Niewykorzystane akcje, słupek w bramkę Promienia, wreszcie kilka niefortunnych "gwizdków" sędziów doprowadziło do tego, że na boisku i trybunach zaczęło być nerwowo.

Słoneczny Stok zaczął "podkręcać tempo", szybciej rozgrywał piłkę i częściej przebywał na boisku gospodarzy. Ale to piłkarze Promienia z rzutu wolnego zdołali strzelić gola, by kilka minut później w zamieszaniu podbramkowym zdobyć czwartą bramkę.

Bramki: Grygo, Bagiński, Młodzianowski 2 - Gryszkiewicz, Pieczywek.
Żółte kartki: Ostaszewski, Gołdowski (MOKS SZiB).
Sędziowali: Przemysław Sarosiek, Dariusz Kostko, trzeci sędzia: Jerzy Czarniecki.

Promień: Szypcio - Młodzianowski, Dziekoński, Bagiński, Studniarek, Grygo, Draheim, Woronowicz, Grabowski, Jabłoński.

MOKS SZiB: Gieniusz - Malinowski, Gołdowski, Michalewicz, Pieczywek. Okuła, Kożuszkiewicz, Ostaszewski, Giczan, Koniuch, Gryszkiewicz, Miczejko.

źródło: e-monki.pl