Juniorzy młodsi MOSP Jagiellonii Białystok za burtą!

piłka nożna / Białystok 2010-06-24 14:09:38

Juniorzy młodsi MOSP Jagiellonii Białystok przegrali na własnym obiekcie w drugim spotkaniu ćwierćfinałowym mistrzostw Polski ze Stalą Mielec 1:3 i odpadli z rywalizacji.

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami padł bezbramkowy remis.

Goście prowadzenie objęli w 23. minucie, gdy celnym uderzeniem głową popisał się Patryk Szewc. W 58. minucie błąd golkipera Jagiellonii wykorzystał Jakub Zaskalski, który uprzedził bramkarza "żółto-czerwonych" i podwyższył na 2:0.

Mielczanie kolejnego gola zdobyli siedem minut później po skutecznej kontrze, którą wykończył Damian Buczyński. Białostoczanie odpowiedzieli honorowym trafieniem, gola na 1:3 zdobył głową prowadzony kilka minut wcześniej Kamil Prusinowski.

- Niech to będzie jakiś drogowskaz dla chłopaków do dalszej pracy. Szkoda, że w pierwszych sekundach meczu nie udało się nam zdobyć gola, kiedy zawodnik gości wybił piłkę z linii bramkowej. Gole straciliśmy po indywidualnych błędach. Brakowało nam dzisiaj dwóch obrońców, którzy pauzowali za kartki (Adama Waszkiewicza i Mateusza Haponika - red.) - powiedział Ryszard Karalus, trener Jagiellonii.

MOSP Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 1:3 (0:1) - grano 2x40 minut
Kamil Prusinowski 74' - Patryk Szewc 23', Jakub Zaskalski 58', Damian Buczyński 65'.

Jagiellonia Białystok: Wojnarowski - Zwierczak, Kujawski, Laskowski, Harasimowicz, Wyrzykowski, Szymaniuk, Bogusławski, Kamiński (50' Milewski), Jastrzębski (69' Prusinowski), Hryszko.

Stal Mielec: Kłosiński - Fryc, Duda, Ryś, Pydych, Szewc (62' Kołodziej), Rynio (25' Ciemięga), Stępień (78' Trela), Romanek (70' Miazga), Buczyński (75' Tomasiak), Zaskalski (73' Polak).

źródło: inf. własne / Jagiellonia Białystok