Jagiellonia Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:0)

piłka nożna / Dobrzyniewo Duże 2010-07-01 22:07:41

Jagiellonia Białystok wygrała w spotkaniu sparingowym z drugoligowym Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:0). Bramki dla żólto-czerwonych zdobywali Grzyb w 42 minucie oraz grający z Jagiellonią choć nie będący jej zawodnikiem Łukasz Tupalski w 56 minucie spotkania. Ruch wyrównał wynik spotkania w 51 minucie spotkania po strzale Łukasika.

Bramki: Rafał Grzyb 42, Łukasz Tupalski 56 - Paweł Łukasik 51

Jagiellonia: (I połowa) Grzegorz Sandomierski - Alexis Patricio Norambuena Ruz, Tadas Kijanskas, Thiago Rangel, Piotr Klepczarek - Maciej Makuszewski, Mladen Kašćelan, Rafał Grzyb, Jarosław Lato - Bartłomiej Pawłowski, Kamil Grosicki. (II połowa) Rafał Gikiewicz - Igor Lewczuk, Łukasz Tupalski, Piotr Józefiak, Krzysztof Hus - Tomasz Kupisz, Hermes, Marcin Burkhardt, Bruno - Tomasz Frankowski, Maycon.

Ruch: Rafał Rakowiecki - Adrian Bartkiewicz (46 Paweł Galiński), Artur Urban (46 Arkadiusz Czarnecki), Przemysław Kołłątaj, Karol Drągowski - Marcin Trzaskalski (80 Piotr Faszczewski), Paweł Strózik (46 Krzysztof Filipek), Jakub Ambrożewicz (46 Arkadiusz Żaglewski), Eugeniusz Kołodziejczyk (46 Łukasz Jegliński) - Mateusz Laskowski (46 Michał Oświęcimka), Tomasz Bzdęga (46 Paweł Łukasik).

Sędziował: Hubert Siejewicz (Białystok).