Puchar Polski: Sokół Sokółka przegrał w Olsztynie 1:2 (0:1)

piłka nożna / Olsztyn / Sokólka 2010-07-21 17:20:19

Beniaminek II ligi Sokół Sokółka przegrał w Olsztynie z miejscowym OKS-em 1:2 (0:1) w spotkaniu w ramach rundy przedwstępnej Pucharu Polski.

Gospodarzom prowadzenie w 12. minucie dał Daniel Michałowski. 22-letni pomocnik zaskoczył Łukasza Trudnosa uderzeniem sprzed pola karnego. Wyrównał w 52. minucie Kamil Wojtkielewicz. W 66. minucie na prowadzenie OKS wyprowadził Łukasz Suchocki.

Olsztynianom udało się utrzymać korzystny wynik do końca spotkania i to oni zagrają w rundzie wstępnej Pucharu Polski (4 sierpnia). Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zmierzą się z Bałtykiem Gdynia, który wyeliminował beniaminka III ligi MKS Korsze.

OKS 1945 Olsztyn - Sokół Sokółka 2:1 (1:0)
Bramki: Daniel Michałowski 12', Łukasz Suchocki 66' - Kamil Wojtkielewicz 52'.

OKS: 25. Kamil Ryłka - 18. Janusz Bucholc, 3. Paweł Baranowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 13. Radosław Stefanowicz - 7. Paweł Głowacki (79, 17. Piotr Głowacki), 11. Robert Tunkiewicz, 10. Daniel Michałowski, 6. Jakub Kowalski - 21. Łukasz Suchocki (90, 19. Paweł Sędrowski), 16. Bogdan Miłkowski (46, 5. Krzysztof Filipek).

Sokół: 12. Łukasz Trudnos - 6. Grzegorz Jóźwiak, 5. Wojciech Zalewski, 13. Przemysław Łapiński, 14. Emil Pracz - 19. Mariusz Baranowski (46, 9. Michał Mościński), 16. Patryk Dzienisowicz (46, 8. Radosław Kabelis), 10. Kamil Wojtkielewicz, 15. Norbert Toczydłowski - 17. Piotr Andrzejewski, 11. Dzidosław Żuberek (78, 7. Kamil Czeremcha).

Żółte kartki: Miłkowski, Stefanowicz, Koprucki - Andrzejewski, Łapiński.
Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Widzów: 1 500.