Skromna wygrana Sokoła

piłka nożna / Białystok 2008-03-08 23:05:30

W dzisiejszym dniu kolejny swój sparing rozegrali także piłkarze Sokoła Sokółka, którzy skromnie pokonali Koronę Ostrołękę, wynikiem 1-0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 15 minucie Norbert Toczydłowski, który po wspaniałym dośrodkowaniu głową skierował piłkę do siatki.

Mecz zaczął się bardzo nerwowo, gdyż już w pierwszych minutach zawodnicy Korony powinni wyjść na prowadzenie, lecz w akcji sam na sam spudłowali. W 30 minucie bardzo groźnie z rzutu wolnego uderzał Patryk Dzienisowicz, lecz na posterunku był bramkarz z Ostrołęki. Po przerwie w składzie Sokoła trener dokonał trzech zmian - za Rynkowskiego wszedł Trochim, za Dzienisowicza - Drągowski, a za Sokoła - Hawryluk. Lecz te zmiany nie wniosły nic nowego do gry ekipy z Sokółki i mecz zakończył się skromną wygraną piłkarzy Sokoła.

Korona Ostrołęka - Sokół Sokółka 0:1 (0:1)

Bramkę zdobył: Toczydłowski (15)
Sędziował: Przemysław Sarosiek/ Diana Czerska (Białystok)

Skład Sokoła: Rynkowski (46 Trochim) - Stelmaszek, Bach, Giełda (60 Bezubik), K.Doroszczyk, Greś (60 M.Tochiwn), Dzienisowicz (46 Drągowski), Kabelis, Walukiewicz (60 Kozłowski), Sokół (46 Hawryluk), Toczydłowski (60 Bogdan)