Sparing: ŁKS 1926 Łomża - Podlasie Sokołów Podlaski 3:1 (1:0)

piłka nożna 2010-07-28 19:13:37

Czwartoligowy ŁKS 1926 Łomża w kolejnej grze kontrolnej wygrał z Podlasiem Sokołów Podlaski 3:1 (1:0). Gole dla ŁKS-u zdobywali Kolumbijski zawodnik o pseudonimie "Johnny", Adrian Mleczek i Patryk Szymański.

Od początku meczu przewagę posiadali podopieczni Mirosława Dymka, jednak defensywa Podlasia Sokołów Podlaski spisywała się co najmniej poprawnie. W końcówce pierwszej odsłony bramkę dla łomżyńskiego zespołu zdobył testowany Kolumbijczyk posługujący się pseudonimem "Johnny".

W 67. minucie arbiter prowadzący zawody podyktował rzut karny dla rywali, bowiem jeden z zawodników Podlasia był faulowany przez któregoś z defensorów ŁKS-u. Piłkarz Podlasia (Maciej Florczuk) uderzył skutecznie z jedenastu metrów doprowadzając do remisu.

Prowadzenie dla ŁKS-u w 78. minucie dał Adrian Mleczek, a dokładnie dziesięć minut później na 3:1 podwyższył Patryk Szymański.

W następnym sparingu rywalem Łomżyńskiego Klubu Sportowego będzie Podlasie Biała Podlaska. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, 31 lipca na stadionie w Białej Podlaskiej. Godzina rozpoczęcia meczu jest na chwilę obecną nieznana.

ŁKS 1926 Łomża - Podlasie Sokołów Podlaski 3:1 (1:0)
Bramki: "Johnny" 43', Adrian Mleczek 78', Patryk Szymański 88' - Maciej Florczuk 67' (k).

ŁKS 1926 Łomża: Masłowski (70' Myśliński) - Staniórski (60' Lis), Urban (46' Tarnowski), Czaja (75' Kacprzyk), Pieczywek (46' Cychol), Alicki (60' Antolak), Rydzewski (46' Trzaska), Gałązka (46' Szymański), Żurek (70' Platuński), "Johnny" (60' Mleczek), Laskowski (70' Rupacz).

Podlasie: Kotowski - Fabisiak, Parzonka, Jenda, Horowicz, Wyrozębski, Sawicki, Florczuk, Wojtczuk, Protaziuk, Świnarski. Ponadto zagrali: Supleński, Skwarek, Maksymiak, Jaszczuk, Michałowski, Rytel, Pietrzyk, Kamiński, Steć, Krysiński, Gała.

źródło: lks.4lomza.pl