Sparing: Sparta Szepietowo ogrywa Victorię Jedwabne

piłka nożna / Szepietowo / Jedwabne 2010-07-28 23:33:11

W dniu dzisiejszym Sparta 1951 Szepietowo rozegrała kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem zielono-czerwonych był beniaminek A-klasy Victoria Jedwabne. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną gości 5:1 (3:0).

Bohaterem spotkania został zdbywca klasycznego hattricka Wojciech Gosiewski. To dzięki jego trafieniom zawodnicy z Okręgówki po przerwie prwadzili juz 3:0. W drugiej połowie Sparta zdobyła jeszcze dwa gole, zaś gracze z Jedwabnego tylko raz potrafili pokonać rywali z Szepietowa.

Kolejny mecz sparingowy zawodnicy Sparty rozegrają w najbliższa niedzielę, a ich rywalem będzie Korona Dobrzyniewo.

Victoria Jedwabne - Sparta 1951 Szepietowo 1:5 (0:3)

Bramki dla Sparty: W. Gosiewski 23', 30',37', M. Piszczatowski 70', T. Kozikowski 90'

Sparta: Krystosiak (46' Wojtkowski, 75' Bernaziuk) – Herman (75' Mioduszewski), Brzozowski, Tymiński, Wnorowski - Piszczatowski, Mioduszewski (46' Dłuski), Dąbrowski A., Biały( 80' Kozikowski), Murawski (46' Klimaszewski) – Gosiewski (70' Murawski).