» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Ligi juniorskie: Podlaski ZPN dokonał podziału na grupy

piłka nożna / woj. podlaskie 2010-08-07 11:08:04

Wydział Gier i Ewidencji oraz Wydział Szkolenia Podlaskiego ZPN dokonał podziału na grupy w poszczególnych ligach młodzieżowych oraz ustalił terminy spotkań. Poniżej prezentujemy składy lig i terminy kolejek. 

Junior starszy:

LZS Narewka, ŁKS 1926 Łomża, Hetman Białystok, Włókniarz Białystok, Piast Białystok, Sparta Augustów, Warmia Grajewo, Eurocentr Suchowola, Dąb Dąbrowa Białostocka, Jagiellonia Białystok SSA, Jagiellonia Białystok SSA II, MOSiR Siemiatycze, Orzeł Kolno.
Terminy: 28-29.08, 1.09, 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10, 6-7.11, 11.11.

Junior młodszy:

grupa 1: Perspektywa Łomża, Orzeł Kolno, ŁKS 1926 Łomża, KS Śniadowo, Forty Piątnica, Olimpia Zambrów, Ruch Wysokie Mazowieckie, Skra Wizna.
Terminy: 28-29.08, 1.09, 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10, 6-7.11, 11.11, 13-14.11

grupa 2: MOSiR Siemiatycze, COKiS Ciechanowiec, Hetman Białystok, Pogoń Łapy, Piast Białystok, Puszcza Hajnówka, MOSiR Bielsk Podlaski, KS Sokoły.
Terminy: 28-29.08, 1.09, 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10, 6-7.11, 11.11, 13-14.11.

grupa 3: KS Michałowo, Piast II Białystok, Włókniarz Białystok, KS UM Krynki, Jagiellonia SSA Białystok, Hetman Tykocin, Rudnia Zabłudów, Gryf Gródek.
Terminy: 28-29.08, 1.09, 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10, 6-7.11, 11.11, 13-14.11.

grupa 4: Skra Czarna Białostocka, Sparta Augustów, Pomorzanka Sejny, OSiR Wigry Suwałki, Sokół Sokółka, MOSP Jaghiellonia Białystok, Rospuda Filipów, MOSiR Grajewo.
Terminy: 28-29.08, 1.09, 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10, 6-7.11, 11.11, 13-14.11.

Trampkarz starszy:

grupa 1: Olimpia Zambrów, ŁKS 1926 Łomża, Narew Choroszcz, MOSiR Siemiatycze, MOSiR Bielsk Podlaski, MKS Mielnik, Ruch Wysokie Mazowieckie, Puszcza Hajnówka, MOSP Jagiellonia II, Magnat Juchnowiec.
Terminy: 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10.

grupa 2: Skra Czarna Białostocka, Sokół Sokółka, Włókniarz Białystok, Hetman Białystok, OSiR Wigry Suwałki, Sparta Augustów, MOSiR Warmia Grajewo, MOSP Jagiellonia, MOSiR Mońki, Wissa Szczuczyn.
Terminy: 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10.

grupa 3: OSiR Wigry II, BSP Jagiellonia II, ŁKS 1926 II, Perspektywa Łomża, Pomorzanka Sejny, Polonia Raczki, Sokół II Sokółka, Dąb Dąbrowa Białostocka, Victoria Jedwabne, Orzeł Kolno.
Terminy: 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10.

grupa 4: LZS Narewka, BSP Jagiellonia Białystok, Rudnia Zabłudów, Gryf Gródek, Sudovia Szudziałowo, Supraślanka Supraśl, Iskra Narew, Pogoń Łapy, Sparta Szepietowo, Krypnianka Krypno, Włókniarz Białystok.
Terminy: 28-29.08, 1.09, 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10, 6-7.11, 11.11, 13-14.11.

Trampkarz młodszy:

grupa 1: Olimpia Zambrów, ŁKS 1926 Łomża, Narew Choroszcz, MOSiR Siemiatycze, MOSiR Bielsk Podlaski, MKS Mielnik, Ruch Wysokie Mazowieckie, Puszcza Hajnówka, MOSP Jagiellonia II, Magnat Juchnowiec.
Terminy: 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10.

grupa 2: Skra Czarna Białostocka, Sokół Sokółka, Włókniarz Białystok, Hetman Białystok, OSiR Wigry Suwałki, Sparta Augustów, MOSiR Warmia Grajewo, MOSP Jagiellonia, MOSiR Mońki, Wissa Szczuczyn.
Terminy: 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10.

grupa 3: OSiR Wigry II Suwałki, Piast Białystok, Znicz Suraż, COKiS Ciechanowiec, Orlęta Czyżew, Hetman Tykocin, Forty Piątnica, Skra Wizna, KS Wasilków.
Terminy: 4-5.09, 11-12.09, 18-19.09, 25-26.09, 2-3.10, 9-10.10, 16-17.10, 23-24.10, 30-31.10.

źródło: podlaskizpn.org


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-10 13:53:37
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-01 19:55:15
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-15 17:58:19
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-07 21:13:43
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-24 21:24:08
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 22:50:52
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-11 17:35:04
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • KIBIC
    2010-08-07 15:40:05
    83.14.158.172

    SPARING TUR-GRÓDEK 5;2

  • szymson
    2010-08-07 14:41:55
    178.42.212.28

    fajnie jest skład ligi a terminarze kiedy się pojawią?





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria