Puszcza poległa na MOSPie

piłka nożna / Białystok 2008-03-10 10:42:34

Wczoraj Puszcza Hajnówka wysoko przegrała z drugim podlaskim klubem - Iskrą Narew. Spotkanie odbyło się na sztucznej murawie w Białymstoku. Narew rozgrzała się bardzo szybko, ponieważ w 20 sekundzie, po pierwszej akcji, już było 1:0! Gra Puszczy zaczęła się poprawiać dopiero w 20 minucie, kiedy to hajnowianie przeprowadzili swoją pierwszą akcję, a po niej kilka następnych, jednakże szybko kończyły się one na obronie Iskry. W drugiej połowie Puszcza znów zapomniała jak się kopie piłkę i w 52 minucie straciła kolejną bramkę, a kilka chwil później - kolejne trzy. Narwianie bezlitośnie wykorzystali wszystkie błędy rywala i w pełni zasłużenie wygrali spotkanie wynikiem 5:0.

Puszcza Hajnówka - Iskra Narew 0:5 (0:1)

Puszcza Hajnówka: Karol Paszkiewicz - Roman Pietroczuk, Grzegorz Szpakowicz, Filip Jaruga, Adam Szulc, Marcin Kuptel, Karol Kowalski, Grzegorz Szpakowicz, Artur Markow, Mariusz Banasiuk, Maciej Samosiuk. Na zmiany wchodzili: Grzegorz Stepaniuk, Rafał Sakowski, Lukasz Jendras, Mateusz Bołtryk, Andrzej Kicel, Tomasz Olichwier, Patryk Zieńczuk, Lukasz Wakuliński, Dariusz Drywulski