ME: Jagiellonia Białystok pokonała Lechię Gdańsk 1:0 (0:0)

piłka nożna / Białystok 2010-08-23 16:18:32

Młoda Jagiellonia Białystok pokonała dziś Lechię Gdańsk 1:0 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 49. minucie Bartłomiej Pawłowski.

Decydująca o losach spotkania akcja miała miejsce tuz po przerwie. Na strzał z ok. 20 metrów zdecydował się Grzegorz Arłukowicz, bramkarz Lechii Bartłomiej Bartczak odbił futbolówkę tuż pod nogi Bartłomieja Pawłowskiego, który płaskim strzałem z 7 metrów skierował ją do bramki.

To już trzecie zwycięstwo podopiecznych trenera Mariusza Rumaka. Jagiellonia z kompletem zwycięstw ustępuje gorszym bilansem bramkowym jedynie Legii Warszawa.

Jagiellonia (ME) - Lechia Gdańsk (ME) 1:0 (0:0).
B.Pawłowski 49.

Jagiellonia ME: Słowik - Lewczuk (60. Murawski), Gogol, Kijanskas (60. Józefiak), Hus, J.Pawłowski, Dołubizna, Arłukowicz, Maycon (46. B.Pawłowski), Steć (46.Sulkowski), Zapolnik (46.Trytko, 77.Zawadzki).

Żółta kartki: Murawski, Sulkowski (Jagiellonia ME).