KOS: Piłkarze Korony Dobrzyniewo planują protest

piłka nożna / Dobrzyniewo 2010-08-26 10:56:59

Piłkarze Korony Dobrzyniewo w najbliższej kolejce ligowej (z Magnatem w Juchnowcu) planują wyjść na boisko z 15. minutowym opóżnieniem.

Powodem takiej decyzji jest ich zdaniem skandaliczne sędziowanie arbitra w ostatnim meczu, który rozegrany został wczoraj.

Drużyna z Dobrzyniewa grała w środę na własnym boisku z Kolejarzem Czeremcha przegrywając 3:4 (1:2). Sędzia swoimi nieudolnymi decyzjami sprowokował drużynę gospodarzy szastając przy tym kartkami na lewo i prawo. Na szczęsćie nie doszło do żadnych rękoczynów.

To już drugi taki przypadek w tym sezonie. W poprzedni weekend doszlo do zamieszania w spotkaniu Kolejarza Czeremcha z KS Wasilków. Z powodu awantury na boisku mecz został przerwany w 60. minucie przy stanie 3:1 dla gospodarzy. Drużyna gości również była sfrustrowana decyzjami arbitra.

Wyjście z 15. minutowym opóżnieniem ma być protestem przeciwko słabemu poziomowi sędziowania na podlaskich boiskach.

178.183.235.75

a tak wogole, to o kim pisales zeby sie przed spadkiem obronil, czy napisalem komu kibicuje ?

• laliga
    2010-08-27 19:49:03

czy najlepszym to sie na koniec ligi okaze

• zolwik
    2010-08-27 14:34:35
    83.6.79.150

laliga Ty patrz zebyscie sie obronili przed spadkiem;D o nas ie nie martw bo my w tej lidze jestesmy najlepszym zespolem razem z Hajnowka i Szepietowem

178.183.244.68

zolwik uwazaj zebys sie nie zdziwil za pare meczy jak wielki kolejarz nagle zacznie przegrywac bo cos czuje ze tak bedzie a ze najmlodszy sklad to raczej nie jest zaden powtarzam zaden argument i chetnie sie posmieje po kazdej waszej porazce. Ale z drugiej strony rozumiem jak przez ostani rok wygrywalo sie raz na pare miesiecy to teraz po paru zwyciestwach sodowa do glowy bije

• XxXxXxXxXxX
    2010-08-26 15:32:35
    178.42.205.207

W tym roku z Sędziami u nas jest po prostu masakra. W meczu Krynki - Skra Wizna, gdzie skra była dominującym zespołem Krynki przeprowadzają w 20min akcje zawodnik kładzie się w polu karnym (w dosłowny tego słowa znaczeniu) sędzia pokazuje 11 ;/. W drugiej części Skra również atakuje może już nie aż tak jak w pierwszej ale jednak dalej sędzia pokazuje faule z kapelusza, w końcu w kłutni z kapitanem Skry cytuje słowa mówi tak "to teraz poważnie zaczne wam gwizdać" kilka minut póżniej pokazuje żółtą kartkę nie temu zawodnikowi co faulolowalten w konsekwecji dostaje drugą żułtą i czerwień masakra to co się dzieje

• zolwik
    2010-08-26 14:43:38
    83.24.254.155

podejrzliwy ogarnij sie!!!Ta Twoja Korona jest cieniutka strzeliliscie 3 bramki ze stalych fragmentow tylko to trzeba dopracowac:)ZA POL ROKU BATY W CZEREMSZE I ZAMKIESZ TWARZ;)Kolejarz ma najmlodzy sklad z calej ligi kolejny mecz wystepuje 8mlodziezowcow w 1skladzie i wszyscy sa miejscowi i graja dla przyjemnosci;)w nastepnych kolejkach bedziemy jechac kazda inna druzyne i nie bedzie marudzenia;D

• lookczub
    2010-08-26 13:58:18
    178.42.220.228

A ty "podejrzliwy" sie nie chachaj bo jak grasz w piłkę i trafisz na takiego sędziego to będziesz pierwszy w kolejności zeby mu przylożyć.I jeszcze raz powtarzamy kolejarz strzelił bramki prawidłowo,tylko sędzia główny miał nas za małpy w cyrku.Śmiać się zawdonikowi w twarz który mógby być jego ojcem to trochę przesada nie uważasz...

• lookczub
    2010-08-26 13:47:39

Panie "miły" chyba nie był pan na całym meczu.Nie tylko my jesteśmy zdegustowani sedziowaniem,niech pan zapyta ludzi z kolejarza bo niektórym tez się oberwało od nas przez to że sędzia był nieobiektywny.Zupełnie nie panował nad tym co się działo na boisku.Już nawet nie chce mi się przytaczać listy niekompetencji tego pana...jedno jest pewne żeb trafił na jakiegos narwańca,czy to z jednej czy drugiej druzyny to sytuacja by sie powtórzyła z Czeremchy.pozdro

• miły
    2010-08-26 12:22:44
    79.185.196.144

Szanowni Państwo: bywałem na wielu europejskich stadionach i oglądałem mecze na najwyższym poziomie , wczoraj przypadkowo wracając z Mazurem zajechałem na mecz Korona-Kolejarz. Mecz oceniam jako solidny poziom okręgowy /umiejętności piłkarzy obydwu drużyn/, gospodarze są zdegustowani poziomem sędziowania. Bezstronnie wypowiadam się - sędzia młody aczkolwiek sędziował poprawnie.Protesty pisane przez działaczy i piłkarzy Korony są bezzasadne.

• aj
    2010-08-26 12:02:20
    83.15.20.210

To co sedzia wyprawiał w meczu Krypnianki z Polonia to zasługuje na piłkarki poker