» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

II liga wschodnia: Obsada sędziowska szóstej serii gier

piłka nożna / Polska 2010-08-26 18:18:51

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował obsadę sędziowską 6. kolejki II ligi. Mecze odbędą się w dniach 27-29 sierpnia.

W sobotę mecz Resovia - Ruch Wysokie Mazowieckie poprowadzi arbiter z Krakowa - Sebastian Krasny. W Sokółce posędziuje Mariusz Wiśniewski z Olsztyna, który będzie pilnował porządku na boisku w spotkaniu beniaminków, czyli miejscowego Sokoła i Puszczy Niepołomice.

Mecz Wigry Suwałki - Wisła Płock poprowadzi Dominik Sulikowski z Gdańska.

Grupa wschodnia:

28 sierpnia (sobota):

Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Dawid Matyniak (Kalisz).
OKS 1945 Olsztyn - Stal Rzeszów, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Korzeb (Warszawa).
Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława, godz. 17:00, sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Resovia - Ruch Wysokie Mazowieckie, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Motor Lublin - Pelikan Łowicz, godz. 17:00, sędzia: Robert Hasselbusch (Warszawa).
Sokół Sokółka - Puszcza Niepołomice, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Wiśniewski (Olsztyn).

29 sierpnia (niedziela):

Wigry Suwałki - Wisła Płock, godz. 17:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
GLKS Nadarzyn - Start Otwock, godz. 17:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Świt Nowy Dwór Maz. - Okocimski KS Brzesko, godz. 19:00, sędzia: Grzegorz Stęchły (Jarosław)

Grupa zachodnia:

27 sierpnia (piątek):

Polonia Słubice - Czarni Żagań, godz. 18:00, sędzia nieznany
Bałtyk Gdynia - Tur Turek, godz. 18:00, sędzia: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).

28 sierpnia (sobota):

Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych, godz. 17:00, sędzia nieznany
Polonia Nowy Tomyśl - Olimpia Grudziądz, godz. 17:00, sędzia: Dariusz Orzechowski (Toruń).
Ruch Zdzieszowice - Chojniczanka Chojnice, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Zieliński (Konin).
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Zielona Góra, godz. 19:00, sędzia: Zbigniew Zych (Lublin).

29 sierpnia (niedziela):

Jarota Jarocin - Elana Toruń, godz. 16:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Raków Częstochowa - Miedź Legnica, godz. 17:00, sędzia: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg).
Zawisza Bydgoszcz - GKS Tychy, godz. 19:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

źródło: PZPN


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-30 08:41:21
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-24 18:50:38
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-07 05:20:56
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-30 01:02:05
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-12 21:18:13
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-05 12:05:46
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-22 05:21:32
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 06:42:05
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-08 15:25:06
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-14 08:02:18
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria