II liga: Ruch przegrał przed własną publicznością

piłka nożna / Wysokie Mazowieckie 2010-09-05 15:32:51

W rozegranym wczoraj spotkaniu Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał na własnym stadionie z GLKS Nadarzyn 0:1 (0:1). Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę ponieważ w 78. minucie Paweł Strózik obejrzał czerwoną kartkę.

Piłkarze Ruchu mieli przez całe spotkanie przewagę i powinni wygrać ale marnowali dogodne sytuacje strzeleckie. Trener Sławomir Kopczewski miał duże pretensje do prowadzącego zawody Sylwestra Rasmusa z Torunia. Według szkoleniowca Ruchu sędzia nie podyktował trzech rzutów karnych i nie uznał prawidłowo zdobytej bramki.

Nadarzyn wyprowadził jedną składną akcję i wyjechał z Wysokiego Mazowieckiego z kompletem punktów. Zwycięska bramkę dla gości  zdobył w 38. minucie Piotr Bajera.

Ruch Wysokie Mazowieckie - GLKS Nadarzyn 0:1 (0:1).
Piotr Bajera 38.

Ruch Wysokie Mazowieckie: Holewiński - Czarnecki (5. Bartkiewicz), Kołłątaj, Urban, Wiech (70. Oświęcimka), Trzaskalski, Strózik, Speichler (60. Jegliński), Kołodziejczyk, Bzdęga, Łukasik (64. Fidziukiewicz).

Żołte kartki: Strózik, Kołodziejczyk (Ruch).

Czerwona kartka: Strózik (78 min. za drugą żółtą, Ruch).

Sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).