II liga: Piłkarze Sokoła Sokółka nie mają Stalowych nerwów

piłka nożna / Sokółka 2010-09-08 17:36:31

W rozegranym dziś zaległym spotkaniu I kolejki II ligi wschodniej Sokół Sokółka przegrał na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola 1:2 (0:2).

Gospodarze stworzyli sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich, ale i tak schodzili z boiska pokonani. W 7. minucie Sokół był bliski zdobycia bramki. Jednak sytuację sam na sam z golkiperem Stali zmarnował Norbert Toczydłowski. Indentyczną okazję zaprzepaśćił Piotr Andrzejewski nie trafiając w światło bramki.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się na piłkarzach z Sokółki. Stal pierwszą bramkę strzeliła w 23. minucie po uderzeniu głową Kamila Gęśli. W 34 Michał Kachniarz podwyższył na 2:0 i taki wynik utrzymał się do przerwy.

W drugiej odsłonie podopieczni trenera Witolda Mroziewskiego rzucili się do odrabiania strat. i już w 51. minucie udało się strzelić kontaktowego gola. Grzegorz Jóźwiak zdobył bramkę z rzutu karnego.

Sokół nadal atakowal, ale partaczył nawet najdogodniejszy sytuacje. A taką była ta z 60. minuty, kiedy Andrzejewski strzelając z trzech metrów..... trafił w poprzeczkę. Gospodarze byli drużyną lepszą w tym spotkaniu, ale to Stał zdobyła trzy punkty.

Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola 1:2 (0:2)
Grzegorz Jóźwiak 51 (k) - Kamil Gęśla 23, Michał Kachniarz 34.

Sokół: Trochim - Jóźwiak, Naliwajko, Pracz, Mościński (80. Czeremcha), Talecki, Wojkielewicz, Andrzejewski, Butkiwiecz (46. Baranowski), Toczydłowski (70. Kopeć), Gołębiewski.

Stal: Dydo - Demusiak, Kusiak, Drozd, Radawiec, Kachniarz, Gęśla (87. Gilar), Horajecki, Getinger, Witek, Piątkowski (77. Turczyn).

Żółte kartki: Gołębiewski (Sokół), Piątkowski (Stal).

Sędziował: Artur Ciecierski (Warszawa).