ME: Jaga wywalczyła punkt na własnym stadionie

piłka nożna / Białystok 2010-09-18 10:59:09

W rozegranym dziś spotkaniu Młoda Jagiellonia zremisowała na własnym stadionie z Arką Gdynia 1:1 (1:0).

Bramka dla gospodarzy padła w 16. minucie gry. Po zespołowej akcji białostockiej drużyny z piłką w pole karne wbiegł Bartłomiej Dołubizna i pewnym strzałem pokonał gdyńskiego bramkarza. Jagiellonia w pierwszej połowie grała dobrze i zasłużenie schodziła na przerwę z prowadzeniem.

W drugiej odsłonie meczu Arka przejęła inicjatywę i stwarzała groźniejsze akcje. W 69. minucie do wyrównania doprowadził Giovanni Duerte ustalając jednocześnie wynik spotkania.

Jagiellonia Białystok (ME) - Arka Gdynia (ME) 1:1 (1:0).
Bartłomiej Dołubizna 16 - Giovanni Duerte 69.

Jagiellonia Białystok (ME): Piotr Lipka - Krzysztof Hus, Bartosz Soczyński, Piotr Józefiak, Bartłomiej Dołubizna (46. Grzegorz Arłukowicz), Damian Tofil, Łukasz Bogusławski (75. Andrzej Jakimczuk), Piotr Murawski, Michał Steć (75. Przemysław Jastrzębski), Jan Pawłowski,  Kamil Zapolnik (62. Rafał Kalinowski).

Arka Gdynia (ME): Michał Szromnik - Giovanni Duarte, Krystian Żołnierewicz, Bartosz Brodziński, Piotr Robakowski, Kamil Patelczyk (46. Paweł Brzuzy), Paweł Czoska, Damian Rosiewski (88. Grzegorz Króll), Tomasz Mokwa, Mateusz Dąbrowski (57. Adam Bębenek), Mateusz Szwoch (79. Marek Paprocki).

Żółta kartka: Krzysztof Hus (Jagiellonia).

Widzów: ok. 250.