II liga: Wigry Suwałki podzieliły się punktami ze Startem

piłka nożna / Suwałki 2010-10-03 13:55:32

W zakończonym przed chwilą spotkaniu Sigry Suwałki zremisowały na własnym stadionie ze Startem Otwock (0:0).

Pierwsze minuty spotkania to wyrównana gra w środku pola. w 14. minucie Sebastian Świerzbiński próbował zaskoczyć bramkarza Startu strzałem głową, ale bez powodzenia. Chwilę później po rzucie rożnym bramkę mógł zdobyć Tomas Statkievicius, ale na posterunku był Dawid Bułka. W 26. minucie dobrego podania Grażvydasa Mikulenasa nie wykorzystał Przemysław Makarewicz.

Goście stworzyli dogodną okazję do zdobycia gola w 35. minucie, ale strzał Adama Warszawskiego zablokowali defensorzy Wigier. Chwilę później próbował Mikołaj Tokaj, również nieskutecznie. W ostatnich minutach pierwszej polowy nie wydarzyło się już nic ciekawego drużyny zeszly na przerwę.

Druga odsłona meczu rozpoczęłę się od ataków gospodarzy. Jednak najpierw Sebastian Radzio, a potem Andriey Usachev nie dali rady zdobyć bramki mimo dogodnych sytuacji. W 57 minucie bliski zdobycia bramki był Sebastian Świerzbiński, piłka po jego strzale trafiła jednak w poprzeczkę. Później mimo optycznej przewgi gospodarzy gra toczyła się głównie w srodku pola i wynik już nie uległ zmianie.

Wigry Suwałki - Start Otwock 0:0

Wigry: Karol Salik - Marcin Rogoziński, Przemysław Makarewicz, Tomasz Bajko, Andriey Usachev, Michał Danilczyk, Grażvydas Mikulenas, Sebastian Radzio, Tomas Statkievicius, Krystian Słowicki (46. Adam Pomian), Sebastian Świerzbiński,

Start: Dawid Bułka - Bartosz Bobrowski, Tomasz Karaś, Paweł Nowotka, Łukasz Choiński, Mikołaj Tokaj, Wojciel Wocial, Bartosz Kozakiewicz (46. Michał Gromulski), Patryk Kamiński, Maciej Buszko (48. Piotr Sobótka), Adam Warszawski,

Żólte kartki: Danilczyk (Wigry), Sobótka, Wojcial (Start).

Czerwona kartka: Kamiński (90. min, Start).

Sędziował: Sylwester Rasmus (Kujawsko - Pomorski ZPN).