A klasa: Przerwane spotkanie w Śniadowie

Dzis rozgrywanych jest szesć spotkań A klasy. Poniżej prezentujemy wyniki.

BKS Jagiellonia Białystok - KS Miastkowo 5:3 (3:2).
Żyliński 31, 57, Gęgotek 41, 45 (k), Bielawski 73 - Kaczyński 9, P. Magdaleński 29, 69.

GKS Kleosin - Krokus Dobrzyniówka 1:6 (0:3).
Horodeński 78 - K. Borowski 23, 34, 80, Piłaszewicz 28, 51, Pyczot 76.

3 październik

KS Śniadowo - Biebrza Goniądz  - spotkanie przerwane w 60. minucie przy stanie 0:0. Piłkarz gości naruszył nietykalność sędziego.

Iskra Narew - Rospuda Filipów 4:0 (3:0).
Kucharski 7, Kuprianowicz 23, 37, Rapucha 65.

Konar Kora Korycin - Skra Wizna 1:2 (0:0).
Szewczul 70 - Dembiński 53, Radziszewski 80.

Victoria Jedwabne - KS UM Krynki 1:2 (1:1).
Włodkowski 30 - Palacz 44, 60.

Gieret Giby - Pionier Brańsk - drużyna gości nie stawiła się na mecz.

Orlęta Czyżew - Tur II Bielsk Podlaski 3:1 (3:0).
Kiempisty 5, Dryglas 25, Nowacki 44 - Pradyszczuk 47.

188.147.171.147

obserwator moze i sidziales na przeciwko calego zdarzenia ale miales klapki na oczach bo sedzia najpierw chcial pokazac zolty kartonik a zawodnik zabral ta kartke sedziemu i zaczol mu ublizac za co dostal czerwien poczym zaczol w sedziemu grozic i machac lapami przed nim moim zdaniem to zawodnik sie zblaznil a nie sedzia ktury zareagowal prawidlowo

• ...
    2010-10-06 14:56:31
    85.31.243.237

jakiekolwiek naruszenie nietykalności sędziego powoduje zakończenie meczu, czy zabiera mu kartke czy go nawet lekko odpycha wiec nie gadaj ze przerwanie było nieuzasadnione. poczytaj zasady a później komentuj kto sie skompromitował

• obserwator
    2010-10-04 19:16:24
    79.185.189.160

Widziałem ten mecz siedząc na wysokości zdarzenia. Zawodnik z Goniądza czysto wybił piłkę spod nóg przeciwnika, sędzia(który był chyba na innym meczu) odgwizdał faul. Zdenerwowany piłkarz zaczął ubliżać sędziującemu i za dyskusję właśnie pokazał mu czerwoną kartkę, którą zawodnik wyrwał i wyrzucił za boisko. To było powodem przerwania meczu. Wnioski: 1)wszystko zaczęło się od błędu sędziującego, 2)"czerwień" za idiotyczne zachowanie Goniądzanina - słuszna, 3)przerwanie meczu - nieuzasadnione, niepotrzebne i kompromitujące sędziującego.

• do he
    2010-10-04 11:42:25
    79.185.188.133

Odpala, odpala. Jeśli skończy w środku tabeli do na wiosnę na pewno powalczą o awans.
    PS. Nie jestem kibicem, sympatykiem oraz piłkarzem Iskry ;)

83.12.127.210

pionier co z wami?! Dobra z was ekipa a nie podejmujecie gry. duzo sie pozmienia jeszcze na jesien, teraz lapcie punkty jakie sie da a na wiosne trzeba wiecej w to wlozyc zeby awansowac. Stac was na to. Zreszta mysle ze bedzie to widac po meczu z BKS. good luck