II liga: Wyjazdowy remis Wigier, Sokół przegrał z Olimpią

piłka nożna / Rzeszów / Sokółka 2010-11-06 23:01:28

W sobotnich spotkaniach w ramach 15. kolejki II ligi wschodniej Wigry Suwałki zremisowały na wyjeździe z Resovią Rzeszów 1:1, natomiast Sokół Sokółka przegrał przed własną publicznością z Olimpią Elbląg 2:3.

W Rzeszowie gospodarze na prowadzenie wyszli w 34. minucie po skutecznej dobitce Dariusza Kantora. Sześć minut później stan meczu wyrównał Sebastian Świerzbiński, który wykorzystał rzut karny podyktowany przez arbitra za faul na Sebastianie Radzio.

O pechowej porażce mogą mówić piłkarze Sokoła Sokółka, którzy po 17 minutach gry prowadzili z Olimpią Elbląg 2:0, aby ostatecznie przegrać 2:3.

Resovia - Wigry Suwałki 1:1 (1:1)
Dariusz Kantor 34' - Sebastian Świerzbiński 40' (k).

Resovia: Pietryka - Bobacz, Szkolnik (76' Pontus), Kozubek, Podstolak, Ivansky (53' Smolec), Kaczor (76' M. Kantor), Nikanovych, Walaszczyk, Kantor, Hajduk.

Wigry: Salik - Bajko (46' Sobolewski), Rogoziński, Makarewicz, Statkevicius, Lauryn, Danilczyk, Usachev, Słowicki (58' Pomian), Radzio, Świerzbiński.

Żółte kartki: Szkolnik, Walaszczyk, Pontus (Resovia) - Rogoziński, Usachev (Wigry).

Czerwona kartka: Walaszczyk (za dwie żółte).

Sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

Sokół Sokółka - Olimpia Elbląg 2:3 (2:2)
Bartosz Kaśnikowski 12', Kamil Wojtkielewicz 17' - Anton Kołosow 21', Mateusz Kołodziejski 45', Kamil Jackiewicz 49'.

Sokół: Trudnos - Jóźwiak, Naliwajko, Kaśnikowski (73' Kopeć), Pracz, Zalewski (87' Czeremcha), Wojtkielewicz, Żuberek (58' Andrzejewski), Butkiewicz (58' Konon), Mościński, Gołębiewski.

Olimpia: Sobański - Żuraw (84' Liszko), Chrzanowski, Dremliuk, Loda, Matwijów, Lubenow (79' Byrski), Bułka, Jackiewicz, Kołodziejski (81' Ł. Pietroń), Kolosov (53' M. Pietroń).