II liga koszykówki: Mizerna postawa koszykarzy Tura

koszykówka / Kutno / Bielsk Podlaski 2010-11-07 01:40:35

Bielszczanie w Kutnie nie zaprezentowali się przyzwoicie i wracają do domu na tarczy. Tur, który rozgrywał w tej kolejce pojedynek  z AZS-em nie będzie miło wspominał tej wyprawy.

Gospodarze pojedynku postawili trudne warunki i już od początku spotkania zdominowali swoich przeciwników. Goście nie mieli zbyt wiele do powiedzenia i ich słabości zostały wykorzystane przez koszykarzy z Kutna szczególnie w drugiej kwarcie, w której odskoczyli od swoich rywali az na 19 punktów.

Już w tym momencie można było się zastanowić czy jest szansa na korzystny rezultat dla Tura w tej potyczce. Bielszczanie próbowali w trzeciej kwarcie powalczyć z gospodarzami, ale udało im się zaledwie zremisować tą część gry, a w czwartej odsłonie meczu znowu AZS wypunktował Tura, który ostatecznie przegrał spotkanie 84:53.

AZS Kutno - Tur Bielsk Podlaski 84:53 (20:16, 24:9, 16:16, 24:12)

AZS: K. Kromer 12 (1), A. Perka 12, M. Marciniak 11, T. Smorawiński 9 (1), P. Karólewski 7 (1), B. Strzelecki 7 (1), T. Deja 7 (1), P. Pydych 6 (1), G. Małecki 6, J. Kowalski 6, S. Kopczyński 1, K. Rydlewski 0

Tur: M. Wysocki 13, P. Brzozowski 12 (2), K. Kalinowski 8 (1), A. Weres 7 (1), M. Wróbel 5, M. Krajewski 4, M. Rapucha 4, T. Szczepiński 0, K. Łotowski 0, T. Koc 0, K. Rudak 0