II liga: OKS 1945 Olsztyn pokonał Sokoła Sokółka 1:0 (0:0)

piłka nożna / Sokółka 2010-11-13 14:54:16

W 17. kolejce II ligi wschodniej Sokół Sokółka przegrał na wyjeździe z OKS 1945 Olsztyn 0:1 (0:0). Gola na wagę trzech punktów zdobył w 52. minucie Łukasz Suchocki.

W pierwszych 20 minutach na boisku nie wydarzyło się nic wartego odnotowania. W 23. minucie zawodnik gospodarzy Daniel Michałowski został zabrany do szpitala przez karetkę z podejrzeniem odnowienia się kontuzji barku. Dwie minuty później bliski objęcia prowadzenia był beniaminek z Sokółki, jednak w ostatniej chwili utracie bramki zapobiegł Paweł Baranowski. To właściwie tyle, co można powiedzieć na temat pierwszej połowy tego spotkania.

Drugą odsłonę zdecydowanie rozpoczęli piłkarze OKS 1945 Olsztyn, którzy po siedmiu minutach mogli cieszyć się prowadzenia. W 52. minucie Łukasz Suchocki wbiegł z piłką w pole karne i pokonał Łukasza Trudnosa. Kolejną klarowną okazję sokółczanie mieli w 61. minucie, jednak skuteczną interwencją popisał się wypożyczony z Jagiellonii Rafał Gikiewicz. W 79. minucie minimalnie niecelnie uderzał wprowadzony chwilę wcześniej Miłkowski. Pięć minut później napastnik gospodarzy zmarnował kolejną wyśmienitą szansę.

Ostatecznie po niezbyt emocjonującym widowisku OKS 1945 Olsztyn pokonał Sokoła Sokółka 1:0 (0:0). W niedzielę swoje wyjazdowe spotkania rozegrają Wigry Suwałki oraz Ruch Wysokie Mazowieckie.

OKS 1945 Olsztyn - Sokół Sokółka 1:0 (0:0)
Łukasz Suchocki 52'.

OKS: Gikiewicz - Koprucki, Baranowski, Bucholc, Kowalski, Michałowski (18' Filipek), Paweł Głowacki, Tunkiewicz, Suchocki (88' Alancewicz), Tumicz (76' Miłkowski), Renusz

Sokół: Trudnos - Jóźwiak, Naliwajko, Kaśnikowski, Pracz, Zalewski, Wojtkielewicz, Żuberek, Butkiewicz, Mościński, Gołębiewski.

Żółte kartki: Koprucki, Tumicz (OKS).

Sędzia: Marcin Muszyński (Łódź).