• ŚKS Kolejarz
    2010-11-15 16:36:06
    87.205.157.84

Do Gość .

Jeżeli chodzi o tych 5 zawodnikow to tez tak myslalem ze ich wymienisz :) i wiem dokladnie kto to jest :) . Powiem Ci tak jezeli Kolejarz sciagnie jakiegos dobrego napastnika ktory bedzie wykorzystywawl 2/4 setki ktore maja nasi napastnicy to mozna powalczyc bo tak jak mowilem zblizaja sie wybory i moze byc dobre zaplec ze :):)

• ...........
    2010-11-15 16:32:24
    217.98.48.176

do kolesia co mowi ze POMORZANKA A KLASA spokojnie czlowieku jeszcze sie z dziwisz na wiosne a co do meczuz sokolami do porazka sedziow gosciu dostaje 2 zólte kartki i dalej gra na boisku czyzby jakies nowe przepisy:):)a co do tego to sedzia wyszedl na 2 połowe bez kartek w 80 minucie wziol od boczbego:):) pozdrawiam

• gosc
    2010-11-15 15:41:10
    87.205.206.123

aha dzieki za info... a co do Kolejarza jeszcze to wy chcecie awansowac czy sobie odpusciliscie?? no ja wiem ze rok temu mieliscie najmlodzy sklad w 4lidze i teraz w KOS macie tam fajnych 5mlodych zawodnikow niestety nie powiem teraz jak sie nazywaj ale chodzi mi o bramkarza o 2 pomocnikow i obroncow rowniez 2;)pozdrawiam

2010-11-15 13:17:17
    83.31.55.77

Do Gość .

Kolejarz gra cały czas Swoimi zawodnikami jest w składzie dwóch z bielska Podlaskiego , ale to młodzież ,a co do infrastruktury to szkoda gadać ... zimą nie mamy gdzie trenować brak hali , Urząd Gminy nie chce wykupić stadionu gdyby nie zaangażowanie piłkarzy i kilku osób z zarządu to był by ciężko . Idą wybory jeżeli młodzież pójdzie na wybory to na wiosnę napewno coś się zmieni . Pozdrawiam :)

• zxx
    2010-11-15 11:38:50
    95.48.160.178

Sparto bedzi dobrze w zime wroci 6 kontuzjowanych i wiosna jest do wziecia. Prawie cala runde musielismy grac bez wielu zawodnikow, wasilkow 1 rezerwowy, dobrzyniewo - 1, sokolka - 0, inne wyjazdy maks 2, usiebie w meczach najwyzej 2 Przepracowac zime a na wiosne caly czub tabeli u nas gra

• kibic hajki
    2010-11-15 09:50:47
    83.14.158.85

Do gość.
    Od połowy rundy w "11" Puszczy grało min. 6 wychowanków . Wczesniej tylko 5 lub nawet 4. W szerokiej kadrze niemal połowa to młodzieżowcy, którzy tak jak w ostatni meczu pokazali ,że można na nich stawiać. Sokół chcąc ten mecz wygrać podpierał się 5 zawodnikami z pierwszego zespołu.
    Pozdrowienia dla kibiców KOS, i czekamy na wiosnę.

• lampart
    2010-11-15 06:48:09
    89.161.39.38

@SPA -pomyliłeś mnie z kimś, bo ja wczoraj w Szepietowie nie byłe. A wierz mi, że jakość jakością ale jak są kartki i kontuzje to wtedy duże znaczenie ma iloś, tak żeby przynajmniej 3-4 było na ławce gotowych do gry.

• obserwator
    2010-11-14 23:17:25
    188.147.197.199

sorki sokoły 25% ;d

2010-11-14 23:15:43

po rundzie jesiennej oceniam że do iV ligi awansuje wasilków i hajnówka a z ligi spadną napewno łapy... a co do 2 miejsca to raczej knyszyn, choź ostatnio zaczał grać, i ma podobno sie wzmacniac... wiec oceniam 50% szans na spadek knyszyn,
    250% sokoły i 15% choroszcz a reszta to inni ;)

• gosc
    2010-11-14 22:11:27
    83.14.29.161

witam mam pytanie do kibicow Kolejarza i Puszczy najpierw do kibicow puszczy cilu wystepuje ludzi z Hajnowki w 1 skladzie??
    do Kolejarza; to samo pytanie i czy wy chcecie tej 4 ligi teraz??? bo poczatek dal do zrozumienia ze tak a jak teraz jest?? moze to klopoty z infrastuktura?? czytalem o tym w kurierze porannym jaka jest naprawde sytuacja...prosze o odpowiedz

• baj
    2010-11-14 21:49:23
    178.183.254.120

Najbardziej szkoda czeremchy, mieli ze wszystkimi jechac a tu jada z nimi jak z burą suką

• spa
    2010-11-14 21:39:27
    87.119.29.4

Kolego lamprd, tak jak napisał kol. gieret z tą ławką to niestety ściemniarz. Dzisiaj przyjechaliście w 12, co oczywiście dla nas nie ma żadnego znaczenia. Ważna jest jakość nie ilość. Tak jak napisałem, mogliśmy mieć łatwe punkty sprawdzając was. Uwarzaliśmy że najlepiej będzie jednak sprawdzić się w grze i tyle. Powodzenia dla ekip w KOS.

• ktoś
    2010-11-14 21:23:26
    93.105.39.56

nie wiem jak jest teraz w Sokołach z szatnią .sami wiecie kto to tam grał jak wyglądało to w Narewce, czy Czeremsze,ale dopóki warunkowe dawanie pozwoleń na grę nie będzie respektowane po terminie poprawy infrastruktury klubowej,jak i szkolenie młodzieży-ilość grup-dopóty w małych miejscowościach będzie grało tak mało miejscowych, a przecież lokalne kluby działają właśnie ku uciesze lokalnej społeczności ...zarówno tej grającej jak i na trybunach

• wieli;)
    2010-11-14 21:19:21

kurcze dzieki ze mnie ktos docenil ;D
    fajny mecz szkoda ze sedzia pomogl dla Wasilkowa;/
    zenada nawet "kolega" z Wasilkowa przyznal mi racje ;)

• gieret
    2010-11-14 21:02:15
    80.51.210.234

jeśli chodzi o ławkę to podobno pomorzanka na mecz z sokołami przyjechała w 11.porażka:)była 4 liga bedzie klasa A już nie długo.

• lampart
    2010-11-14 20:09:21

czasami brakuje wam ludzi na ławce.Pozdo i do zobaczenia na wiosnę.

• lampart
    2010-11-14 20:08:35

Kolego SPA, żadne usprawiedliwienie karki, kontuzje i absencje. To dotyka wszystkich drużyn. Właśnie w takich momentach wychodzi szeroka kadra. Pozdro dla normalnych. Niewątpliwie sparta grał jedną z ciekawszych piłe, ale jak tak obserwuję to właśnie cz

• kos
    2010-11-14 20:06:54

sokoły-pomorzanka mecz na remis.sędziowie mogą być.chociaż powinny być czerwa za faule dla gospodarzy. pytanie są jakieś wymagania dla okręgówki typu szatnia itp??

• Gracz Z Czeremchy
    2010-11-14 19:58:25
    83.31.55.77

Jejku nie to jest problemem mecz byl dobry dla oka ,ALE jak zwykle na wszystkie mecze kolejki głównym bohaterem musi byc sedzia ... to widac po kazdej kolejce . kazdy pisze Mecz dobry tylko sedziowanie :dno , do dup* , do kitu ... i tak dalej i dalej . Dzieki za dzisiejszy mecz :) Powodzenia wszystkim druzynom w tej przewrotnej lidze :)

• johny
    2010-11-14 19:57:01
    95.49.15.36

Pierwsza połowa ewidentnie dla Krypnianki i zasłużone prowadzenie, w drugiej połowie mogło być 2:2 spokojnie. Piłkarze sparty sie obudzili i zaczeli stwarzac sytuacje, krypnianka starała sie kontrolowac wynik i to jej sie udało. gratulacje i powodzenia

2010-11-14 19:38:02
    109.231.56.83

Dzieju robił ale chyba w gacie hehe, liczy się wynik z boiska i tyle, pozdro

• spa
    2010-11-14 19:19:23
    87.119.29.4

Zolwik jesteś piłkarzem? co ty.. ty jesteś chamem!

• zolwik
    2010-11-14 19:03:37

wez koles jeszcze zobaczymy wiosna kibicu za dyche nie byles na meczu to nie pierd... jestem pilkarzem i wiem jak bylo baranie

• spa
    2010-11-14 18:41:31
    87.119.29.4

Bez złośliwości koleś, gdyby nie nasze kontuzje i absencje, wynik byłby zapewne podobny lub wyższy od tego w krypnie gdzie SPARTA rozjechała was 3-0. Taki jest niestety jest koszt gry w czołówce ligi, gdzie każdy chce z nami wygrać. Macie jeszcze okazję pokazać klasę z liderem miast lizać mu tyłek. Gdybyśmy chcieli zdobyć łatwe punkty... to byśmy was sprawdzili, ale to już przeszłość. Do wiosny.

• kibic
    2010-11-14 18:25:54
    77.46.56.139

co z tą Czeremchą się dzieje ;) tak się odgrażali i co, ledwo środek tabeli i teraz na sędziów narzekają. Życie przewrotne jest. Bez boiska do IV ligi się pchają, żal.

• spoks
    2010-11-14 17:51:37
    83.9.107.60

i co krypnianka odprawiła z kwitem szepietowo . tak jest pozdro krypnianka- wasilków

• ŚKS
    2010-11-14 17:47:13

czlowieku!!!!ogarnij sie chyba nie ten mecz ogaladales 3;0 do przerwy smieszny jestes Kolejarz mial sytuacje 2 bocznych pomocnikow robili sytuacje szczegolnie Wielogór ktory was krecil jak ogorkow o Dzeju nie wspomne ktory robil z wqmi co chcial tyle w temacie

• auu
    2010-11-14 17:47:05
    109.231.56.74

Brawo zarówno dla Sokoła, jak i Puszczy za dobry mecz w Sokółce. Mecz dobry w wykonaniu obu drużyn, lecz sędziowanie, to porażka.

• was
    2010-11-14 17:28:18

Przypomnijcie sobie jak sędziowali w czeremsze, a poza tym to czerwone jak najbardziej słuszne i pretensji nie powinniście mieć, 2:1 to i tak najmniejszy wymiar kary, powinno być 3:0 do przerwy. Sędzia mylił się w obie strony, a wy sytuacji poza bramką nie mieliście żadnych.

• Kolejarz
    2010-11-14 16:56:43
    83.31.55.77

Wasilków Odprawił Kolejarza ?? haha To JEst smieszne Co Się Wyrabia W PZPN Jakieś Dziwne Zachowanie Sędziów Którzy Poprawnie Sędziują Pierszą Połowę Meczu A Potem Odparawiają Cyrki ?? Bo Lider Przegrywa ?? Tyle ŻÓŁtych I dwie Czerwone ?? Mścicie się??

• kibic
    2010-11-14 16:23:24
    83.9.250.145

mecz kolejarza z wasilkowem totalna porazka sedziow. skad oni ich biora do kur.. nedzy??