III liga: Orzeł Kolno - Concordia Piotrków Trybunalski 1:2

piłka nożna / Kolno 2008-03-22 14:43:24

Piłkarze Orła Kolna przegrali na własnym stadionie z wyżej notowanym zespołem Concordii Piotrków Trybunalski 1:2. Nie sprawili sobie tym samym świątecznego prezentu w postaci pierwszych zdobytych punktów w rundzie wiosennej.

Przypomnijmy, że w inauguracyjnym meczu ekipa Kazimierza Puławskiego przed własną publicznością uległa Warmii 1:3. Pomimo niekorzystnego wyniku zespół Orła prezentował ciekawą dla oka grę i wydawać by się mogło, że mógł to być znak ku lepszej formie na wiosnę. Mecz z wysoko notowaną Concordią miał sprawdzić czy dobra postawa graczy z Kolna w zeszłotygodniowych derbach Podlasia była tylko przypadkiem. Concordia w pierwszej wiosennej kolejce przegrała nieoczekiwanie 1:2 w derby województwa łódzkiego z UKS SMS Łódź, i to na własnym stadionie. Concordia - jeśli nie chciała stracić kontaktu z czołówką – musiała w Kolnie wygrać.

Gospodarze świetnie rozpoczęli sobotnie spotkanie. Już w 5 minucie Robert Brzeziński pokonał bramkarza z Piotrkowa Trybunalskiego. Gdy się wydawać mogło, iż jest szansa na pierwsze punkty tej wiosny a nawet i pierwsze zwycięstwo Orła w II lidze ku zmartwieniu kibiców z Kolna Concordia odrobiła straty jeszcze przed przerwą. Gole zdobyła w 17 i 25 minucie.

Gol wyrównujący był autorstwa Stasiaka. Druga bramka padła po samobójczym strzale Marcina Sawki. Po zmianie stron Orzeł stworzył kilka okazji na wyrównanie, jednak zabrakło szczęścia oraz skuteczności i wynik nie uległ już zmianie.

Niestety po kolejnym dobrym meczu w swoim wykonaniu meczu piłkarze z Kolna nie potrafili zdobyć choćby jednego punktu. Pozostają nadal „czerwoną latarnią” tabeli III ligi grupy 1 z dorobkiem jedynie 2 oczek.

Orzeł Kolno - Concordia Piotrków Trybunalski 1:2 (1:2).

Bramki: Brzeziński 5 – Kubiak 17, Sawko 26 -samobój.

Orzeł: Rakowiecki - Łachacz, Prusinowski, Ossowski, Gryczan (55 Kiełczewski), Brzeziński, Sawko, Łuba (60 Krzywda), Mamadou (80 Osuch), Sałata (72 P. Bagiński), Solecki.