» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Żacy: Prowadzą Wigry, Promień, Petrus i BSP Jagiellonia

piłka nożna / woj. podlaskie 2010-12-09 15:19:06

Wydział Szkolenia zweryfikował ostatecznie klasyfikacje jesiennych spotkań żaków. Drużyny w grupie 1,3 i 4 zagrały cztery turnieje, w grupie 2 jedynie trzy. Na czele grupy pierwszej są gracze OSiR Wigry Suwałki, w grupie 2 rządzi moniecki Promień, a w 3 dominują gracze małutkiego klubu z Łap: Petrusa. W 4 na czele są dwie ekipy BSP Jagiellonia.

W grupie 1 o pierwsze miejsce walczą dwie ekipy: OSiR Wigry Suwałki z Zihartem Augustów. Cztery oczka więcej mają zawodnicy z Suwałk, ale ekipa z Augustowa wcale nie jest pozbawiona szans na doścignięcie rywali.

W grupie 2 na czele znajduje się ekipa Promienia Mońki, która tej jesieni nie znalazła pogromców i zdecydowanie przewodzi z 10 punktami przewagi nad wiceliderem z Zambrowa i aż 20 nad Spartą Szepietowo.

W grupie 3 doskonale spisują się zawodnicy łapskiego Petrusa. Zespół Leszka Piwko ma sporą przewagę - aż 12 punktów - nad OSiR-em Turem Bielsk Podlaski. Za plecami łapian są jeszcze Cresovia Siemiatycze i MOSP III Jagiellonia Białystok, ale szanse na doścignięcie Petrusa mają już chyba raczej teoretyczne.

W grupie 4 rządzi i dzieli BSP Jagiellonia Białystok. Pierwszy zespół tego klubu wygrał wszystkie swoje mecze i wyprzedza własne rezerwy o 6 oczek. Kolejny team to MOSP Jagiellonia Białystok, który traci do prowadzącej drużyny aż 12 oczek.

Żaki

Grupa 1

Wyniki 1. turnieju (Suwałki): OSiR Wigry Suwałki - Konar Kora Korycin 2:0, Pomorzanka Sejny - Sokół Sokółka 0:0, Polonia Raczki - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1, Gieret Giby - Zigart Augustów 0:7, Konar Kora Korycin - Zihart Augustów 1:5, Dąb Dąbrowa Białostocka - Gieret Giby 5:0, Sokół Sokółka - Polonia Raczki 0:5, OSiR Wigry Suwałki - Pomorzanka Sejny 1:1, Pomorzanka Sejny - Konar Kora Korycin 2:2, Polonia Raczki - OSiR Wigry Suwałki 0:4, Gieret Giby - Sokół Sokółka 2:1, Zihart Augustów - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:0, Konar Kora Korycin - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:0, Sokół Sokółka - Zihart Augustów 0:2.

Wyniki 2. turnieju (Sokołka): OSiR Wigry Suwałki - Gieret Giby 3:0, Pomorzanka Sejny - Polonia Raczki 0:1, Polonia Raczki - Konar Kora Korycin 5:1, Gieret Giby - Pomorzanka Sejny 0:3, Zihart Augustów - OSiR Wigry Suwałki 2:2, Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Sokółka 0:3, Konar Kora Korycin - Sokół Sokółka 5:0, OSiR Wigry Suwałki - Dąb Dąbrowa Białostocka 3:0, Pomorzanka Sejny - Zihart Augustów 1:3, Polonia Raczki - Gieret Giby 3:0, Gieret Giby - Konar Kora Korycin 0:3, Zihart Augustów - Polonia Raczki 2:0, Dąb Dąbrowa Białostocka - Pomorzanka Sejny 0:3, Sokół Sokółka - OSiR Wigry Suwałki 0:6.

Wyniki 3. turnieju (Sejny): OSiR Wigry Suwałki - Konar Kora Korycin 5:1, Pomorzanka Sejny - Sokół Sokółka 3:0, Polonia Raczki- Zihart Augustów 3:5, Gieret Giby - Zihart Augustów 0:3, Konar Kora Korycin - Zihart Augustów 0:2, Dąb Dąbrowa Białostocka - Gieret Giby 3:0, Sokół Sokółka - Polonia Raczki 0:6, OSiR Wigry Suwałki - Pomorzanka Sejny 5:0, Pomorzanka Sejny - Konar Kora Korycin 1:0, Polonia Raczki - OSiR Wigry Suwałki 0:3, Gieret Giby - Sokół Sokółka 2:1, Zihart Augustów - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:0, Konar Kora Korycin - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1, Sokół Sokółka - Zihart Augustów 3:1.

Wyniki 4. turnieju (Dąbrowa Białostocka): OSiR Wigry Suwałki - Gieret Giby 4:0, Pomorzanka Sejny - Polonia Raczki 1:1, Polonia Raczki - Konar Kora Korycin 3:0, Gieret Giby - Pomorzanka Sejny 0:2, Zihart Augustów - OSiR Wigry Suwałki 0:3, Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Sokółka 5:0, Konar Kora Korycin - Sokół Sokółka 1:1, OSiR Wigry Suwałki - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1, Pomorzanka Sejny - Zihart Augustów 0:1, Polonia Raczki - Gieret Giby 3:0, Gieret Giby - Konar Kora Korycin 2:0, Zihart Augustów - Polonia Raczki 0:1, Dąb Dąbrowa Białostocka - Pomorzanka Sejny 1:1, Sokół Sokółka - OSiR Wigry Suwałki 0:8.

Tabela
1. OSiR Wigry Suwałki 14 meczów 35 pkt 49:7 bramki
2. Zihart Augustów 14 meczów 34 pkt 34:9 bramki
3. Polonia Raczki 14 meczów 28 pkt 33:17 bramki
4. Pomorzanka Sejny 14 meczów 20 pkt 18:15 bramki
5. Konar Kora Korycin 14 meczów 15 pkt 18:27 bramki
6. Dąb Dąbrowa Biał. 14 meczów 14 pkt 22:23 bramki
7. Gietet Giby 14 meczów 9 pkt 6:41 bramki
8. Sokół Sokółka 14 meczów 5 pkt 7:48 bramki

Grupa 2

Wyniki 1. turnieju (Grajewo): MOSiR Grajewo - Biebrza Goniądz 2:0, Promień Mońki - Sparta Szepietowo 3:0, ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3, Olimpia Zambrów - Podlasiak Knyszyn 11:0, Biebrza Goniądz - Podlasiak Knyszyn 1:3, Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów 0:6, Sparta Szepietowo - ŁKS 1926 Łomża obustronne vo., MOSiR Grajewo - Promień Mońki 0:5, Promień Mońki - Biebrza Goniądz 10:0, ŁKS 1926 Łomża - MOSiR Grajewo 0:3, Olimpia Zambrów - Sparta Szepietowo 3:0, Podlasiak Knyszyn - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:7, Biebrza Goniądz - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:5, Sparta Szepietowo - Podlasiak Knyszyn 0:3.

Wyniki 2. turnieju (Mońki): MOSiR Grajewo - Olimpia Zambrów 0:5, Promień Mońki - ŁKS 1926 Łomża 4:0, ŁKS 1926 Łomża - Biebrza Goniądz 3:0, Olimpia Zambrów - Promień Mońki 0:1, Podlasiak Knyszyn - MOSiR Grajewo 0:3, Ruch Wysokie Mazowieckie - Sparta Szepietowo 0:3, Biebrza Goniądz - Sparta Szepietowo 0:3, MOSiR Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0, Promień Mońki - Podlasiak Knyszyn 6:0, ŁKS 1926 Łomża- Olimpia Zambrów 1:1, Olimpia Zambrów - Biebrza Goniądz 9:0, Podlasiak Knyszyn - ŁKS 1926 Łomża 1:6, Ruch Wysokie Mazowieckie - Promień Mońki 0:4, Sparta Szepietowo - MOSiR Grajewo 1:0.

Wyniki 3. turnieju (Łomża): MOSiR Grajewo - Biebrza Goniądz 3:0, Promień Mońki - Sparta Szepietowo 4:3, ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie 3:2, Olimpia Zambrów - Podlasiak Knyszyn 10:0, Biebrza Goniądz - Podlasiak Knyszyn 0:3, Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów 1:8, Sparta Szepietowo - ŁKS 1926 Łomża 0:2, MOSiR Grajewo - Promień Mońki 0:5, Promień Mońki - Biebrza Goniądz 3:0, ŁKS 1926 Łomża - MOSiR Grajewo 2:2, Olimpia Zambrów - Sparta Szepietowo 2:2, Podlasiak Knyszyn - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:8, Biebrza Goniądz - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3, Sparta Szepietowo - Podlasiak Knyszyn 6:0.

Wyniki 4. turnieju (Zambrów): MOSiR Grajewo - Olimpia Zambrów 1:4, Promień Mońki - ŁKS 1926 Łomża 3:0, ŁKS 1926 Łomża - Biebrza Goniądz 3:0, Olimpia Zambrów - Promień Mońki 1:2, Podlasiak Knyszyn - MOSiR Grajewo 0:0, Ruch Wysokie Mazowieckie - Sparta Szepietowo 0:3, Biebrza Goniądz - Sparta Szepietowo 0:3, MOSiR Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:3, Promień Mońki - Podlasiak Knyszyn 6:0, ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów 0:4, Olimpia Zambrów - Biebrza Goniądz 3:0, Podlasiak Knyszyn - ŁKS 1926 Łomża 1:4, Ruch Wysokie Mazowieckie - Promień Mońki 0:6, Sparta Szepietowo 3:0.

Tabela
1. MOSiR Promień Mońki 14 meczów 42 pkt 62:4 bramki
2. Olimpia Zambrów 14 meczów 32 pkt 67:8 bramki
3. Sparta Szepietowo 14 meczów 22 pkt 27:20 bramki
4. ŁKS 1926 Łomża 14 meczów 20 pkt 24:27 bramki
5. Ruch Wys. Maz. 14 meczów 19 pkt 32:36 bramki
6. MOSiR Grajewo 14 meczów 15 pkt 16:28 bramki
7. Podlasiak Knyszyn 14 meczów 10 pkt 12:68 bramki
8. Biebrza Goniądz 14 meczów 0 pkt 1:56 bramki

Grupa 3

Wyniki 1. turnieju (Białystok): Cresovia Siemiatycze - MOSP IV Jagiellonia Białystok 3:0, OSiR Tur Bielsk Podlaski - MOSP III Jagiellonia Białystok 1:1, Czarni Gródek - Znicz Suraż 4:0, Petrus Łapy - Cresovia Siemiatycze 2:0, MOSP IV Jagiellonia Białystok - OSiR Tur Bielsk Podlaski - 1:1, MOSP III Jagiellonia Białystok - Czarni Gródek 8:1, OSiR Tur Bielsk Podlaski - Petrus Łapy 0:2, Czarni Gródek - MOSP IV Jagiellonia Białystok 3:2, Znicz Suraż - MOSP III Jagiellonia Białystok 0:4, Cresovia Siemiatycze - OSiR Tur Bielsk Podlaski 2:3, Petrus Łapy - Czarni Gródek 9:0.

Wyniki 2. turnieju (Białystok): MOSP IV Jagiellonia Białystok - Znicz Suraż 3:0, Czarni Gródek - Cresovia Siemiatycze 0:4, Znicz Suraż - Petrus Łapy 0:6, MOSP III Jagiellonia Białystok - MOSP IV Jagiellonia Białystok 4:2, MOSP III Jagiellonia Białystok - Cresovia Siemiatycze 2:1, MOSP IV Jagiellonia Białystok - Petrus Łapy 0:5, Petrus Łapy - MOSP III Jagiellonia Białystok 2:1, Znicz Suraż - OSiR Tur Bielsk Podlaski 0:3, OSiR Tur Bielsk Podlaski - Czarni Gródek 2:1, Cresovia Siemiatycze - Znicz Suraż 9:0.

Wyniki 3. turnieju (Suraż): Cresovia Siemiatycze - MOSP IV Jagiellonia Białystok 2:0, OSiR Tur Bielsk Podlaski - MOSP III Jagiellonia Białystok 3:3, Czarni Gródek - Znicz Suraż 3:1, Petrus Łapy - Cresovia Siemiatycze 3:0, MOSP IV Jagiellonia Białystok - OSiR Tur Bielsk Podlaski 2:5, MOSP III Jagiellonia Białystok - Czarni Gródek 1:3, OSiR Tur Bielsk Podlaski - Petrus Łapy 0:4, Czarni Gródek - MOSP IV Jagiellonia Białystok 1:1, Znicz Suraż - MOSP III Jagiellonia Białystok 0:9, Cresovia Siemiatycze - OSiR Tur Bielsk Podlaski 3:5, Petrus Łapy - Czarni Gródek 7:2.

Wyniki 4. turnieju (Bielsk Podlaski): MOSP IV Jagiellonia Białystok - Znicz Suraż 3:0, Czarni Gródek - Cresovia Siemiatycze 0:2, Znicz Suraż - Petrus Łapy 0:3, MOSP III Jagiellonia Białystok - MOSP IV Jagiellonia Białystok 5:0, MOSP III Jagiellonia Białystok - Cresovia Siemiatycze 1:2, MOSP IV Jagiellonia Białystok - Petrus Łapy 0:4, Petrus Łapy - MOSP III Jagiellonia Białystok 2:0, Znicz Suraż - OSiR Tur Bielsk Podlaski 0:3, OSiR Tur Bielsk Podlaski 6:0, Cresovia Siemiatycze - Znicz Suraż 3:0.

Tabela
1. Petrus Łapy 12 meczów 36 pkt 49:3 bramki
2. OSiR Tur 12 meczów 24 pkt 32:19 bramki
3. Cresovia 12 meczów 21 pkt 30:14 bramki
4. MOSP III 12 meczów 20 pkt 39:17 bramki
5. Czarni 12 meczów 13 pkt 18:43 bramki
6. MOSP IV 12 meczów 8 pkt 12:29 bramki
7. Znicz 12 meczów 0 pkt 1:53 bramki

Grupa 4

Wyniki 1. turnieju (Białystok): Włókniarz Białystok - BSP II Jagiellonia Białystok 0:6, BSP I Jagiellonia Białystok - Skra Czarna Białostocka 11:0, Piast Białystok - MOSP II Jagiellonia Białystok 1:2, Korona Dobrzyniewo - MOSP I Jagiellonia Białystok 0:11, BSP II Jagiellonia Białystok - MOSP I Jagiellonia Białystok 1:0, MOSP II Jagiellonia Białystok - Korona Dobrzyniewo 5:1, Skra Czarna Białostocka- Piast Białystok 0:6, Włókniarz Białystok - BSP I Jagiellonia Białystok 0:10, BSP I Jagiellonia Białystok- BSP II Jagiellonia Białystok 4:1, Piast Białystok - Włókniarz Białystok 0:1, Korona Dobrzyniewo - Skra Czarna Białostocka 2:0, MOSP I Jagiellonia Białystok - MOSP II Jagiellonia Białystok 13:0, BSP II Jagiellonia Białystok - MOSP II Jagiellonia Białystok 3:0, Skra Czarna Białostocka - MOSP I Jagiellonia Białystok 0:15.

Wyniki 2. turnieju (Dobrzyniewo): Włókniarz Białystok - Korona Dobrzyniewo 2:2, BSP I Jagiellonia Białystok - Piast Białystok 9:0, Piast Białystok - BSP II Jagiellonia Białystok 0:11, Korona Dobrzyniewo - BSP I Jagiellonia Białystok 0:7, MOSP I Jagiellonia Białystok - Włókniarz Białystok 5:0, MOSP II Jagiellonia Białystok - Skra Czarna Białostocka 1:0, BSP II Jagiellonia Białystok - Skra Czarna Białostocka 12:0, Włókniarz Białystok - MOSP II Jagiellonia Białystok 0:2, BSP I Jagiellonia Białystok - MOSP I Jagiellonia Białystok 2:0, Piast Białystok - Korona Dobrzyniewo 1:0, Korona Dobrzyniewo - BSP II Jagiellonia Białystok 0:17, MOSP I Jagiellonia Białystok - Piast Białystok 9:0, MOSP II Jagiellonia Białystok - BSP I Jagiellonia Białystok 0:9, Skra Czarna Białostocka - Włókniarz Białystok 2:1.

Wyniki 3. turnieju (Białystok): Włókniarz Białystok - BSP II Jagiellonia Białystok 0:6, BSP I Jagiellonia Białystok - Skra Czarna Białostocka 9:0, Piast Białystok - MOSP II Jagiellonia Białystok 1:1, Korona Dobrzyniewo - MOSP I Jagiellonia Białystok 0:6, BSP II Jagiellonia Białystok - MOSP I Jagiellonia Białystok 2:0, MOSP II Jagiellonia Białystok - Korona Dobrzyniewo 2:0, Skra Czarna Białostocka- Piast Białystok 0:6, Włókniarz Białystok - BSP I Jagiellonia Białystok 0:4, BSP I Jagiellonia Białystok- BSP II Jagiellonia Białystok 5:0, Piast Białystok - Włókniarz Białystok 0:3, Korona Dobrzyniewo - Skra Czarna Białostocka 0:3, MOSP I Jagiellonia Białystok - MOSP II Jagiellonia Białystok 3:1, BSP II Jagiellonia Białystok - MOSP II Jagiellonia Białystok 7:1, Skra Czarna Białostocka - MOSP I Jagiellonia Białystok 0:9.

Wyniki 4. turnieju (Dobrzyniewo): Włókniarz Białystok - Korona Dobrzyniewo 4:1, BSP I Jagiellonia Białystok - Piast Białystok 7:0, Piast Białystok - BSP II Jagiellonia Białystok 1:3, Korona Dobrzyniewo - BSP I Jagiellonia Białystok 0:16, MOSP I Jagiellonia Białystok - Włókniarz Białystok 4:1, MOSP II Jagiellonia Białystok - Skra Czarna Białostocka 3:0, BSP II Jagiellonia Białystok - Skra Czarna Białostocka 3:0, Włókniarz Białystok - MOSP II Jagiellonia Białystok 0:3, BSP I Jagiellonia Białystok - MOSP I Jagiellonia Białystok 2:0, Piast Białystok - Korona Dobrzyniewo 2:0, Korona Dobrzyniewo - BSP II Jagiellonia Białystok 0:7, MOSP I Jagiellonia Białystok - Piast Białystok 4:0, MOSP II Jagiellonia Białystok - BSP I Jagiellonia Białystok 0:3, Skra Czarna Białostocka - Włókniarz Białystok 0:3.

Tabela
1. BSP Jagiellonia Białystok 14 meczów 42 pkt 98:1 bramki
2. BSP II Jagiellonia Białystok 14 meczów 36 pkt 80:11 bramki
3. MOSP Jagiellonia Białystok 14 meczów 30 pkt 79:9 bramki
4. MOSP II Jagiellonia Białystok 14 meczów 22 pkt 21:42 bramki
5. Piast Białystok 14 meczów 13 pkt 18:43 bramki
6. Włókniarz Białystok 14 meczów 13 pkt 15:45 bramki
7. Skra Czarna Biał. 14 meczów 6 pkt 5:81 bramki
8. Korona Dobrzyniewo 14 meczów 4 pkt 6:83 bramki 

źródło: podlaskizpn.org


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-07-11 03:17:05
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-30 02:51:17
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-05 14:27:45
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-25 19:07:44
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-08 19:14:50
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-31 09:02:49
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-13 20:22:48
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-06 11:34:34
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-23 11:28:22
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 15:20:01
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-09 23:41:59
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-16 15:10:27
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-23 08:03:22
    46.229.164.98

    Komentarz zablokowany.

  • Waldi
    2010-12-11 11:38:27
    78.88.2.72

    Komentarz oczekuje na akceptację moderatorów.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria