II liga koszykówki: Udany początek rundy rewanżowej

koszykówka / Bielsk Podlaski 2011-01-09 20:59:03

W rozegranym dziś spotkaniu II ligi koszykówki mężczyzn Tur Bielsk Podlaski pokonal we własnej hali WOSSM Warszawa 98:83.

Bielszczanie przed tym spotkaniem zostali wzmocnieni dwoma zawodnikami: Kuczyńskim i Rapuchą. Obaj wnieśli wiele ożywienia do gry zespołu i w dużej mierze dzięki tym graczom Tur mógł dziś cieszyć się z wygranej.

Gospodarze szczególnie w pierwszej kwarcie zdominowali swoich przeciwników i odskoczyli na ponad dziesięć punktów. W kolejnych minutach spotkanie było wyrównane. Obie ekipy walczyły co było widać po sporej liczbie strat i odbiorów, ale gościom nie udało się już zniwelować przewagi i wyraźnie ulegli Bielszczanom, którzy dzięki tej wygranej wciąż mają szansę na zajęcie miejsca w pierwszej czwórce na koniec fazy zasadnicznej sezonu.

Tur Bielsk Podlaski - WOSSM Warszawa 98:83 (28:15, 23:23, 27:25, 20:20).

Tur: Kuczyński 29, Rapucha 15, Weres 13, Wysocki 4, Kalinowski 2 oraz Krajewski 14, Szczepiński 11, Ćwikowski 10.