Sparing: Tur przegrał wysoko z Biatransem Białystok

koszykówka / Białystok / Bielsk Podlaski 2011-01-23 11:42:54

W piątkowy wieczór w hali VI LO w Białymstoku rozegrano towarzyski mecz koszykówki. Przygotowująca się do walki o awans drużyna Biatransu pokonala drugoligowego Tura Bielsk Podlaski 84:60.

Już od pierwszej minuty spotkania widać było bardzo dużą determinację zawodników obu zespołów. Trener gości Andrzej Sinielnikow desygnował do gry najmocniejszy skład. Mimo tego dobrze grający gospodarze nie pozwolili na zbyt wiele koszykarzom Tura, powiększając przewagę z minuty na minutę.

W składzie Biatransu zabrakło na ten mecz czterech podstawowych zawodników: Kowalewicza, Łodki, Monacha i Kujawy (z powodu ich lekkich dolegliwości). Daje to dużą nadzieję na korzystne wyniki zarówno w najbliższym pojedynku z Legią Warszawa (05.02) jak i kolejnych meczach o awans. Dobry występ zanotowali ostatnio dołączeni do składu białostoczan Łukasz Dunikowski oraz Kamil Zakrzewski,

KS Biatrans Białystok - Tur Bielsk Podlaski 84:60

Biatrans: Czech, Kaczanowski, Zabielski, Rzepiejewski, D. Byliniak oraz Chwiedosik, Dunikowski, Jarmulak, Zadykowicz, Zakrzewski.

źródło: KS Biatrans Białystok