Sparing: Jagiellonia Białystok - Start Otwock 2:1 (2:0)

piłka nożna / Gutów Mały 2011-01-28 13:35:22

W rywalizacji z drugoligowym Startem Otwock białostoczanie zdecydowanie wcześniej postarali się o bramki. Jagiellonia Białystok pokonała Start 2:1 (2:0) po bramkach Bartłomieja Grzelaka i Tomasza Kupisza.

W 9. minucie wynik spotkania otworzył Bartłomiej Grzelak. Napastnik wykorzystał zagranie Marcina Burkhardta i w sytuacji sam na sam przelobował golkipera Startu Otwock.

Po pół godzinie gry dobrą akcję prawą stroną przeprowadził Grzelak. Dośrodkowanie wychowanka Orlenu Płock przepuścił jeden z defensorów rywali, a błąd skrzętnie wykorzystał czyhający Tomasz Kupisz, który skierował futbolówkę do siatki Startu Otwock.

Zespół z Otwocka kontaktowego gola zdobył w 80. minucie. Strzelcem bramki okazał się zawodnik testowany, którego personaliów nie udało się ustalić.

Jagiellonia Białystok - Start Otwock 2:1 (2:0)
Bramki: Bartłomiej Grzelak 9', Tomasz Kupisz 30' - zawodnik testowany 80'.

Jagiellonia: Sandomierski - Norambuena (78' Radecki), Skerla, Kijanskas, Pejović - Kupisz, Hermes, Grzyb, Essomba - Burkhardt - Grzelak.

źródło: Jagiellonia Białystok