II liga koszykówki mężczyzn: Wysokie zwycięstwo Tura

koszykówka / Sopot / Bielsk Podlaski 2011-01-29 21:08:36

Koszykarze z Bielska wracają z Sopotu ze zwycięstwem. Rezerwy Trefla nie okazały się wymagającym przeciwnikiem i Bielszczanie zwyciężyli wysoko 90:62.

Tur od początku meczu uzyskał sporą przewagę, którą powiększał z każdą minutę. Pierwszą kwartę Bielszczanie wygrali ośmioma punktami. Było wiadomo już wtedy, że przyjezdni wyjadą z Sopotu z dwoma puntkami. Kolejne akcje nie zmieniły wydarzeń na boisku i do przerwy goście prowadzili piętnastoma punktami.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, a goście wciąż dominowali na parkiecie. Sopocianie nie mieli wiele do powiedzenenia i ostatnie przegrali wysoko. Świetne spotkanie w barwach gości rozegrał Marcin Krajewski, który zdobył 27 punktów. Tur zwyciężył po raz kolejny i jest już coraz bliżej upragnionego, czwartego miejsca.

Trefl II Sopot - Tur Bielsk Podlaski 62:90 (19:27, 15:22, 12:23, 16:18)

Trefl II Sopot: Andryańczyk -2, Schenk - 10, Królikowski - 4, Małgorzaciak - 2,  Żołnierewicz - 6, Szymkiewicz - 10, Stalicki -2, Patoka - 2, Jaśkiewicz - 10, Lebiedziński - 0, Put - 14, Ziemniarski - 0.

Tur: Weres - 23, Iwaniuk - 4, Wróbel - 0, Brzozowski - 8, Rudak - 2, Szczepiński - 7, Wysocki - 0, Kalinowski - 0, Ćwikowski - 8, Krajewski - 27, Rapucha - 11.