IV LIGA: Hetman Tykocin vs MKS Mielnik 0:1

piłka nożna / Tykocin 2008-03-30 16:21:33

Czerwona latarnia podlaskiej czwartej ligi, drużyna Hetmana Tykocin nie sprostała na własnym boisku piłkarzom MKS Mielnik, przegrywając po wyrównanym meczu 0:1.

Mecz na dobre się jeszcze nie rozpoczął a już na tablicy wyników widniał rezultat 0:1. Pierwszy strzał w meczu na bramkę zamienił zespół gości. Gol ustawił dalszą część spotkania, widowisko było bardzo wyrównane, a każda z drużyn miała swoje szansę na zmianę wyniku. Strzałom zawodników obu zespołów brakowało najczęściej celności lub dobrze interweniowali bramkarze. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Drugą połowę lepiej zagrali piłkarze gospodarzy, jednak piłka po strzała zawodników Hetmana, ani razu nie znalazła drogi do siatki gości. Dużo pracy miał arbiter spotkania, który wiele razy kartkami,studził rozpalone ambicjami, głowy piłkarzy.

Hetman Tykocin – MKS Mielnik 0:1 (0:1)
Bramki: Ł.Pawluczuk 8

Żółte kartki: Pogorzelski, Wiszowaty (Hetman), - Miler, Kulhawik, P.Pawluczuk, Tarasiewicz, Sejbuk, Jarzynka (Mielnik)
Czerwone kartki: Wiszowaty (Hetman)

Hetman: Jendruczek, Okuła, Miczejko, Ignaczuk, Wiszowaty, Kutaszewicz, Piasecki (54 Ad. Pogorzelski), Zaczeniuk, Gryszkiewicz (74 Maliszewski), Kołaczek, An. Pogorzelski. Trener: Sławomir Pogorzelski.

Mielnik: Mińko, Miler, Jarzynka, Najdyhor, Charko, Kulhawik, P. Pawluczuk, Sejbiuk, Rokosz (64 Rokita), Ł. Pawluczuk (75 Duda), Bałazy (57 Tarasiewicz). Trener: Piotr Pawluczuk.