IV LIGA: Tur Bielsk Podlaski - Piast Białystok 0:0

piłka nożna / Bielsk Podlaski 2008-03-30 19:32:37

W meczu IV ligi podlaskiej Tur Bielsk Podlaski zremisował na własnym obiekcie z Piastem Białystok 0:0.

Przez całe spotkanie gospodarze byli lepszą ekipą na boisku. Stwarzali więcej okazji do zdobycia gola a mimo to nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza z Białegostoku.

W 8. minucie,Radosław Klepacki po strzale z rzutu wolnego zmusił bramkarza gości Dawida Święcińskiego do przerzucenia piłki nadpoprzeczką. W 21 minucie po raz kolejny zaatakował Tur. Kąśliwe uderzenie Karola Cara z narożnika pola karnego z trudem odbił na róg bramkarz gości. Po chwili po przeciwległej stronie boiska Zdzichowicz nie potrafił z 5 metrów skierować piłki do bramki, po tym jak wyskoczył zza pleców defensorów Tura. Była to najlepsza okazja Piasta w tym spotkaniu.

W drugich 45 minutach Tur przycisnął jeszcze mocniej W 58 minucie lewą stroną przedarł się Lech Sawicki i dośrodkował na około 8. metr do niepilnowanego w polu karnym Cara. Ten uderzył z powietrza lewą nogą, ale do szczęścia zabrakło dosłownie kilku centymetrów, gdyż po tym uderzeniu piłka trafiła w słupek i wyszła poza linie końcową. Później nasi gracze szukali szczęścia w licznych wrzutkach i strzałach z dystansu, ale obrona i bramkarz Piasta byli dobrze dysponowani. Piast Białystok ograniczał się jedynie do gry z kontry.

Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów z którego z pewnością bardziej zadowoleni są goście z Białegostoku

Tur Bielsk Podlaski - Piast Białystok 0:0

Tur: Kucharczyk - Siemieniuk, Sawicki, Naumczuk, Turczyński - M.Jakubowski (58 Kamil Jakubowski), Łochnicki, Karol Jakubowski (88 Galimski), Klepacki (65 Kulhawik), - Car, Wesołowski (75 A.Kiszko).

Piast (skład wyjściowy): Święciński - Michniuk, Jurczuk, Kesler, Słoma - Zalewski, Czarnowski, Frąckiel, Grzanka - Zdzichowicz, Klimowicz.

Żółte kartki: M.Jakubowski, Turczyński, A.Kiszko (Tur), Frąckiel (Piast).

Sędziował: Łukasz Szczech (Białystok).

Widzów: ok. 200