IV liga: Supraślanka Supraśl vs KP Michałowo 1:0 (1:0)

piłka nożna / Supraśl 2008-03-30 23:49:25

W rozegranym w Supraślu meczu w ramach podlaskiej IV ligi miejscowa Supraślanka skromnie wygrała z dużo niżej notowanym Michałowem 1:0. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Dariusza Czykiera nadal pozozstają liderem rozgrywek.

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy i okres ich przewagi w pierwszej części spotkania na udokumentował Samuel Tomar, posyłając piłkę po rzucie wolnym w długi róg bramki zespołu Michałowa. Po tym strzale od 13 minuty liderująca w tabeli Supraślana prowadziła 1:0. Gospodarze kontrolowali od tej pory przebieg spotkania. Próbowali szczęścia strzałami z dystansu ale poprawnie bronił Piotr Grzybko tak jak choćby w ostatnich sekundach pierwszej odsłony spotkania gdy to wybronił strzał głową Dariusza Jurczaka.

Po przerwie nadal atakowała drużyna Supraślanki ale nieskuteczny był Rakowiecki. Goście ograniczali się do gry z kontry jednak na uwagę zasługiwała tylko ta gdy Dariusz Gołdowski szybko popędził przez połowę boiska na bramkę gospodarzy i ubiegł go dopiero bramkarz Kamil Wałuszko. Ta akcja dodała wiary gościom którzy śmielej zaczęli poczynać sobie na boisku. W 80 minucie powinno być jednak 2:0. Po ładnej swoich akcji nie wykorzystywali Talecki i Werpachowski. Michałowo pod koniec starało się za wszelką cenę wyrównać ale zabrakło szczęścia i umiejętności.

Supraślanka Supraśl - KP Michałowo 1:0 (1:0).

Bramka: Tomar 13.
Żółte kartki:
Chwetko, Domalewski (Michałowo).

Supraślanka: Wałuszko - Korzątkowski, Jurczak, Tupalski, Andrzejewski, Szpakowski, Tomar (63 Nawrocki), Rakowski, Nikołajuk (70 Talecki), Kujawski, Grzegorczyk (46 Lange)

Michałowo: Grzybko - Chwetko, Ratuszny, Onacik, Borowski (68 D. Doroszko), Szczawiński (78 Werpachowski), Michalewicz, Gołdowski, Janiak (40 Domalewski), Gwizdak, Siemionow.