» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

LZS: Mistrzostwa Województwa w Szachach

sporty szkolne / Danówek k. Grajewa 2011-03-23 14:53:42

Komunikat z Indywidualnych Mistrzostw LZS Województwa Podlaskiego w Szachach rozegranych w Gimnazjum w Danówku w dniu 20 marca 2011 r.

Organizatorzy zawodów:
- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego,
- Podlaskie Zrzeszenie LZS w Białymstoku,
- Wójt Gminy Grajewo,
- Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie,
- Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Swoją obecnością podczas zawodów zaszczycili przedstawiciele organizatorów w osobach:
- Mieczysława Kazimierza Baszko – Wicemarszałka Województwa Podlaskiego
i jednocześnie Przewodniczącego Podlaskiego Zrzeszenia LZS w Białymstoku,
- Stanisława Szletera - Wójta Gminy Grajewo,
- Elżbiety Skalimowskiej – Wiceprzewodniczącej Podlaskiego Zrzeszenia LZS
w Białymstoku,
- Zbigniewa Groszyka – Dyrektora Produkcji Spółdzielni Mleczraskiej „Mlekpol” w Grajewie,
- Kazimierza Grabowskiego – Zastępcy Wójta Gminy Grajewo,
- Jolanty Surażyńskiej – Dyrektora Gimnazjum w Danówku,

Mistrzostwa zostały rozegrane zgodnie z regulaminem - 9 rund systemem szwajcarskim
w 8 kategoriach podzielonych na 2 grupy A i B.
Sędzią Głównym Turnieju A był Pan Zbigniew Okulewicz.
Sędzią Głównym Turnieju B był Pan Jakub Okulewicz.

W zawodach wzięło udział 116 zawodników z powiatu łomżyńskiego, monieckiego, białostockiego, zambrowskiego, siemiatyckiego, sokólskiego i grajewskiego.

Podczas uroczystego otwarcia Wójt Gminy Grajewo i Wiceprzewodnicząca Podlaskiego Zrzeszenia LZS podziękowali Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” w Grajewie za wspieranie sportu w środowisku wiejskim. Mlekpol uhonorowany został złotym odznaczeniem LZS dla firm przyznanym przez Krajowe Zrzeszenie LZS w Warszawie. Natomiast Prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” w Grajewie Pan Edmund Borawski otrzymał odznakę zasłużonego działacza LZS.
Odznaczeni zostali także: złotą odznaką LZS: Zbigniew Okulewicz i Zbigniew Groszyk, brązową odznaką LZS: Agnieszka Szeszko, Jakub Okulewicz, Jerzy Tyszka, Andrzej Kopyciński i Marcin Karwowski.

Podczas zawodów w ramach profilaktyki poprzez sport odbyła się promocja zdrowia
i promocja zdrowego odżywiania się. Atrakcją zawodów była chwila przyjemności ze zdrowymi i smacznymi jogurtami MILKO. Uczestnicy mistrzostw degustowali także mleczka samkowe. Dzięki tym wyśmienitym mlecznym pysznościom Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w Szachach były niezapomniane i wyjątkowe.

Wyniki Turnieju A, w którym rywalizowało 50 zawodników

Klasyfikacja generalna Turnieju A:
1 miejsce – Radziwonowicz Andrzej (Promień Mońki)
2 miejsce – Filewicz Przemysław (Promiń Mońki)
3 miejsce – Pawełczyk Norbert (LO Grajewo)
4 miejsce – Filipkowska Joanna (Gimnazjum w Szczuczynie)
5 miejsce – Oleksza Radosław (LUKS Orient Sokółka)
6 miejsce – Chmielecka Aleksandra (LUKS Orient Sokółka)

Grupa D16 – dziewczęta, roczniki 1995, 1996, 1997:
1 miejsce – Filipkowska Joanna (Gimnazjum w Szczuczynie)
2 miejsce – Chmielecka Aleksandra (LUKS Orient Sokółka)
3 miejsce – Kubeł Marta (Gimnazjum Nr 1 w Siemiatyczach)
4 miejsce – Litwicka Kseniya (Gimnazjum w Rajgrodzie)
5 miejsce – Dawidowska Aleksandra (Gimnazjum w Danówku)

Grupa C16 – chłopcy, roczniki 1995, 1996, 1997:
1 miejsce – Filewicz Przemysław (Promień Mońki)
2 miejsce – Oleksza Radosław (LUKS Orient Sokółka)
3 miejsce – Dargiewicz Michał (LUKS Orient Sokółka)
4 miejsce – Niedbała Piotr (Maraton Łomża)
5 miejsce – Odolecki Rafał (Gimnazjum w Danówku)

Grupa DS – seniorki, roczniki 1994, 1993, 1992 i roczniki starsze:
1 miejsce – Filipkowska Olga (LO Grajewo)
2 miejsce – Mroczkowska Monika (II Liceum Ogólnokształcące w Łomży)
3 miejsce – Kotarska Janina (Maraton Łomża)
4 miejsce – Lubińska Iza (Zespół Szkół w Wojewodzinie)
5 miejsce – Lubińska Marlena (Zespł Szkół w Wojewodzinie)

Grupa CS – seniorzy, roczniki 1994, 1993, 1992 i roczniki starsze:
1 miejsce – Radziwonowicz Andrzej (Promień Mońki)
2 miejsce – Pawełczyk Norbert (LO Grajewo)
3 miejsce – Dzienisiuk Andrzej (SOK Siemiatycze)
4 miejsce – Duchnowski Bogdan (Maraton Łomża)
5 miejsce – Sokołowski Leszek (Rakowo – Boginie)

Wyniki Turniej B, w którym rywalizowało 66 zawodników
Klasyfikacja generalna Turnieju B:
1 miejsce – Filewicz Radosław (SP 2 Mońki)
2 miejsce – Maliszewski Jakub (LUKS Orient Sokółka)
3 miejsce – Lewicki Piotr Jakub (LUKS Orient Sokółka)
4 miejsce – Sokołowska Olga (UKS Żak Łomża)
5 miejsce – Łukaszewski Marcin (SP Konarzyce)
6 miejsce – Brutkowski Damian (SP Konarzyce)

Grupa D7 – dziewczęta, rocznik 2004 i roczniki młodsze:
1 miejsce – Marcińczyk Monika (UKS Żak Łomża)
2 miejsce – Szewczyk Malwina (UKS Żak Łomża)
3 miejsce – Gawecka Eliza (Przedszkole 2 Grajewo)
4 miejsce – Mroczkowska Eliza (UKS Żak Łomża)

Grupa C7 – chłopcy, rocznik 2004 i roczniki młodsze:
1 miejsce – Podstolski Igor (UKS Żak Łomża)
2 miejsce – Kubeł Marek (SP Czartajew)
3 miejsce – Żmijewski Ernest (SP 1 Grajewo)
4 miejsce – Mazurek Arkadiusz (Przedszkole 2 Grajewo)
5 miejsce – Nowak Seweryn (Przedszkole 2 Grajewo)
6 miejsce – Zyskowski Maciej (Przedszkole 2 Grajewo)

Grupa D10 – dziewczęta, roczniki 2001, 2002, 2003:
1 miejsce – Borowska Julia (LUKS Orient Sokółka)
2 miejsce – Szymańska Agnieszka (SP Pniewo)
3 miejsce – Jarosz Anna (LUKS Orient Sokółka)
4 miejsce – Trochimowicz Martyna (SP Pniewo)
5 miejsce – Zmijewska Weronika (SP 1 Grajewo)

Grupa C10 – chłopcy, roczniki 2001, 2002, 2003:
1 miejsce – Filewicz Radosław (SP 2 Mońki)
2 miejsce – Lewicki Piotr Jakub (LUKS Orient Sokółka)
3 miejsce – Skrodzki Mateusz (UKS Żak Łomża)
4 miejsce – Mroczkowski Arek (UKS Żak Łomża)
5 miejsce – Uściłko Adam (LUKS Orient Sokółka)

Grupa D13 – dziewczęta, roczniki 1998, 1999, 2000:
1 miejsce – Sokołowska Olga (UKS Żak Łomża)
2 miejsce – Przyborowska Monika (SP Wierzbowo)
3 miejsce – Szycik Natalia (SP 4 Grajewo)
4 miejsce – Krukowska Alicja (SP Wierzbowo)
5 miejsce – Milcarz Katarzyna (SP 2 Grajewo)

Grupa C13 – chłopcy, roczniki 1998, 1999, 2000:
1 miejsce – Maliszewski Jakub (LUKS Orient Sokółka)
2 miejsce – Łukaszewski Marcin (SP Konarzyce)
3 miejsce – Brutkowski Damian (SP Konarzyce)
4 miejsce – Gawecki Artur (SP 4 Grajewo)
5 miejsce – Groszyk Maciej (SP 1 Grajewo)


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-26 00:11:58
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-09 08:47:44
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-31 16:53:31
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-14 03:28:52
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-06 18:35:12
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-23 17:37:04
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 16:55:05
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-10 14:48:17
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-17 02:21:31
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-23 18:09:25
    46.229.164.99

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2013-02-25 10:08:45
    173.199.116.219

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria