II liga koszykówki: Zwycięstwo Tura w ostatniej kolejce

koszykówka / Bielsk Podlaski 2011-03-26 21:02:44

Bielszczanie w ostatnim meczu sezonu fazy zasadniczej pokonali przekonywująco KK Świecie 95:76. Bielszczanie zakończyli rozgrywki na szóstej pozycji.

Pierwsza połowa spotkania miała bardzo wyrównany przebieg. Po dwóch kwartach prowadzili gospodarze, ale zaledwie czteroma punktami. Obie drużyny nie potrafiły odskoczyc na większą odległośc. Dopiero w drugiej połowie i to w ostatnich dziesięciu  minutach Tur osiągnął wyraźną przewagę. Ostatecznie wygrał wysoko, ale spotkanie to nie miało większego wpływu na pozycję  Bielszczan w tabeli.

Goście ze Świecia w tym momencie zajmują siódme miejsce, ale jeśli swoje spotkanie wygrają drużyny Korsarza Gdańsk i Żyrardowianki, to mogą spaśc nawet na dziewiąte.

Tur Bielsk Podlaski - KK Świecie 95:76 (14:12, 28:26, 22:24, 31:14)

Tur: Kuczyński - 17, Weres - 11, Iwaniuk - 5, Brzozowski - 17, Kiluk - 0, Szczepiński - 10, Wysocki - 4, Kalinowski - 12, Ćwikowski - 2, Krajewski - 17.

KK Świecie: Babicz - 3, Malinowski - 17, Herman - 15, Kubacki - 14, Wiśniewski - 16, Kowalski - 2, Bet - 5, Michałek - 4.