II liga: Ruch Wys. Maz. - OKS 1945 Olsztyn 1:1

piłka nożna / Wysokie Mazowieckie 2011-03-27 15:58:05

Ruch Wysokie Mazowieckie zremisował na własnym boisku z OKS-em 1945 Olsztyn 1:1 w meczu 21. kolejki II ligi grupy wschodniej. Gola na wagę remisu dla gospodarzy strzelił  63 minucie Arkadiusz Nowicki.

Mecz nie ułożył się najlepiej dla Ruchu, bowiem już w 13 minucie pomocnik OKS-u Paweł Alancewicz otworzył wynik spotkania i dał prowadzenie drużynie z Olsztyna. Wynik ten nie zmienił się już do przerwy i zanosiło się na porażkę gospodarzy na inaugurację rundy wiosennej przy własnej publiczności.

Ruch nie poddawał się i w 63 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się napastnik gospodarzy Arkadiusz Nowicki, który celnym trafieniem doprowadził do remisu. Jak się później okazało było to ostatnie trafienie w tym meczu, a co za tym idzie obie drużyny podzieliły się punktami.

Obecnie drużyna Ruchu zajmuje 15 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów.

Ruch Wysokie Mazowieckie - OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:1).