III liga: Wyniki sobotnich spotkań 18. kolejki

piłka nożna / woj. podlaskie 2011-04-02 17:51:48

W tej weekend rozgrywki na wiosnę zainaugurowała III liga. Dziś na Podlasiu, Warmii i na Mazurach rozegrano łącznie pieć spotkań: Poniżej przedstawiamy wyniki zakończonych meczów:

Motor Lubawa - Olimpia Zambrów 1:1
Start Działdowo - Vęgoria Węgorzewo 0:0
Promień Mońki - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:0 [relacja]
Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn 1:4 (0:2)
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo 1:2 (0:0)

85.31.242.26

W spotkaniu 18. kolejki III ligi Olimpia Zambrów zremisowała na wyjeździe z Motorem Lubawa 1:1 (0:1).

W pierwszej połowie przewagę optyczną posiadali piłkarze Olimpii. Gospodarze przeprowadzili dwie groźne kontry, z których jedna zakończyła się bramką. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Piceluk.

W 34. minucie wątpliwą czerwoną kartkę otrzymał obrońca Olimpii Łukasz Piłatowski, który zdaniem arbitra dopuścił się faulu taktycznego. Sytuacja była o tyle kontrowersyjna, ponieważ napastnik gospodarzy miał przed sobą dwóch obrońców Olimpii...

Do wyrównania zambrowianie doprowadzili w 86. minucie, gdy Jaworowski podał do Dzienisa, a ten zagrał w kierunku Tomasza Dzierzgowskiego, który z 7 metrów pokonał golkipera gospodarzy. W 90. minucie dobrą okazję stworzył Jarosław Modzelewski, jednak bez efektu w postaci bramki.

- W przekroju całego spotkania byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Posiadaliśmy miażdżącą przewagę, gra wyglądała dobrze dla oka, jednak brakowało klarownych sytuacji podbramkowych. Przez blisko godzinę byliśmy zmuszeni grać w osłabieniu, a mimo wszystko przeważaliśmy. Niestety wracamy do Zambrowa z jednym punktem, a nie trzema - powiedział grający trener Olimpii Wojciech Kobeszko.

Żródło : olimpiazambrow.net