II liga: Wigry Suwałki zremisowały w Nadarzynie 1:1

piłka nożna / Nadarzyn 2011-04-06 19:21:08

W ramach zaległej 18. kolejki II ligi wschodniej Wigry Suwałki zremisowały na wyjeździe z GLKS Nadarzyn 1:1 (0:0). Suwalczanom prowadzenie w 59. minucie dał Przemysław Makarewicz.

Zespoły powtórzyły tym samym rezultat z rundy wiosennej, w której w pojedynku między sobą również osiągnęły wynik 1:1.

W 16. minucie błąd popełnił Karol Salik, jednak na szczęście dla suwalczan udało się uniknąć utraty bramki. Od tego momentu przewagę optyczną uzyskali gospodarze, jednak nie przekładało się to na klarowne sytuacje podbramkowe. W 42. minucie Salika sprawdził jeszcze Sala.

Druga połowa zagwarantowała zgromadzonym widzom zdecydowanie więcej emocji. W 59. minucie prowadzenie dla Wigier uzyskał Przemysław Makarewicz. Nieco ponad kwadrans później do wyrównania doprowadził Przemysław Sztybrych. W 83. minucie piłka uderzyła w poprzeczkę suwalskiej bramki.

W 90. minucie tuż przed polem karnym gospodarzy faulowany był Mikulenas. Litwin z rzutu wolnego uderzył wprost w Misztala. Ciśnienia nie wytrzymał kapitan gospodarzy Przemysław Sztybrych, który w ostatniej doliczonej minucie gry otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić plac gry.

GLKS Nadarzyn - Wigry Suwałki 1:1 (0:0)
 Przemysław Sztybrych 75' - Przemysław Makarewicz 59'.

GLKS: Misztal - Sala, Ambroziak, Sztybrych, M. Wojtczak , Wrzesiński (68' Rembiejewski), Dynarek, Grajek, Kaleta (67' Zaniewski), Charzewski (76' Goliński), Bajera.

Wigry: Salik - Świerzbiński, Walicki (Pomian) Makarewicz, Bajko, Lauryn, Mikulenas, Statkievicius, Rogoziński, Dżanelidze (Sawicki), Krusa (Byliński).

Żółte kartki: Sztybrych, Wojtczak, Bajera (GLKS) - Mikulenas, Dżanelidze (Wigry).

Czerwona kartka: Sztybrych (GLKS).

Sędzia: Marcin Muszyński (Łódź).