II liga: Ruch Wysokie Mazowieckie poległ w Płocku

piłka nożna / Płock 2011-04-06 21:15:10

Drugoligowy Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał w Płocku z miejscową Wisłą 0:3 (0:2). Na listę strzelców wpisał się m.in. były zawodnik Ruchu Michał Twardowski.

W 21. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale 20-letniego Damiana Jaronia. Dziewięć minut później drugą bramkę dla "Nafciarzy" zdobył Brazylijczyk Rafael Mariucci.

Po godzinie gry na boisku pojawił się mający za sobą epizody w Ruchu Wysokie Mazowieckie wychowanek augustowskiej Sparty Michał Twardowski. "Twardy" w 81. minucie udokumentował swój pobyt na boisku bramką.

- Możemy tylko żałować tego spotkania, bo mieliśmy sytuacje na 1:1, 1:2, ale ich po prostu nie wykorzystaliśmy. Przegraliśmy zdecydowanie za wysoko, ale tak się dzieje, jeśli zespół nie potrafi wykorzystać sytuacji - powiedział na łamach oficjalnego serwisu Wisły Płock szkoleniowiec Ruchu Sławomir Kopczewski.

Wisła Płock - Ruch Wysokie Mazowieckie 3:0 (2:0)
Damian Jaroń 21', Rafael 30', Michał Twardowski 81'.

Wisła: Bąk (46' Kamiński) – Nadolski, Mariucci, Wyczałkowski, Hus – Jaroń, Adamczyk (65' Nowacki), Gueye, Lewandowski (89' Hiszpański) – Biliński, Zabłocki (60' Twardowski).

Ruch: Rakowiecki – Bartkiewicz, Gogol, Kołłątaj, Drągowski - Kułkiewicz, Grzybowski, Oświęcimka (69' Fidziukiewicz), Ambrożewicz (46' Trzaskalski) – Kołodziejczyk (75' Galiński), Nowicki.

źródło: inf. własne / Wisła Płock